03:53 2021 Sausio 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB91.1009
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Rytoj, gruodžio 30 dieną, Vėžiams labai svarbu išlaikyti dvasinę pusiausvyrą, Liūtams reikėtų pabendrauti su draugais, o Skorpionui geriau pabūti namuose

  Dviprasmiška diena, kai, viena vertus, galite linksmintis ir džiaugtis gyvenimu, kita vertus, turite kontroliuoti įvykius, o ypač — savo veiksmus.

  Malonios emocijos palies visas gyvenimo sritis — nuo profesinės iki asmeninės ir buitinės, tačiau reikia atsiminti, kad švenčių laukimas ir noras atsipalaiduoti — tiksliau, piktnaudžiauti alkoholiniais gėrimais — gali atrišti liežuvį net pokalbiuose internete. Yra didelė rizika pasakyti per daug, o vėliau dėl to gailėtis.

  Avinas (21.03 - 20.04)

  Verslo derybos, kurių negalima atsisakyti šią dieną, geriausiai pavyks neformalioje atmosferoje — ir naudos bus daugiau, ir prie to prisidės artėjančių atostogų atmosfera.

  Jautis (21.04 - 21.05)

  Patartina nesportuoti ir nedaryti staigių judesių — tai gali sukelti sužalojimus, kurių šventės išvakarėse niekam nereikia, todėl geriau pasisaugokite.

  Dvyniai (22.05 - 21.06)

  Nuo staigių nuotaikų pokyčių, kurie gali neigiamai paveikti santykius su artimaisiais, turite išsigelbėti nukreipdami dėmesį į malonius prieššventinius rūpesčius.

  Vėžys (22.06 - 22.07)

  Jokiu būdu neturėtumėte pasiduoti liūdesiui, todėl būtina pagerinti nuotaiką bet kokiomis prieinamomis priemonėmis, laimei, jų šiuo metu netrūksta.

  Liūtas (23.07–21.08)

  Diena palanki bendravimui su draugais, kuriems net ir nepaisant daugybės prieššventinių rūpesčių būtina rasti laiko, o dar geriau — visa tai suderinti.

  Mergelė (08.22 - 09.23)

  Galinga energija, kuri nusileis ant jūsų, turi būti panaudota svarbiems reikalams: nepaisant lengvabūdiškos atostogų nuotaikos, jie pavyks šimtu procentų.

  Svarstyklės (24.09 - 23.10)

  Jums bus nepaprastai lengva rasti bendrą kalbą su bet kuo — net turėdami sunkiausiai įveikiamą oponentą, turėtumėte pasinaudoti šia galimybe išspręsti svarbias problemas.

  Skorpionas (24.10 - 22.11)

  Patartina dieną praleisti namuose, artimųjų ir artimųjų apsuptyje: pasiruošimas šventei vyks ne tik lengvai ir greitai, bet ir su dideliu malonumu.

  Šaulys (23.11 - 21.12)

  Pastabumas, kurį turite parodyti šią dieną, padės atskleisti daug svarbių paslapčių: turite būti ypač atidūs tam, ką pasakys aplinkiniai žmonės.

  Ožiaragis (12.22 - 01.20)

  Nerekomenduojama nieko daryti su plaukais, net šukuoti juos būtina tik esant būtinybei — manipuliacijos su garbanomis gali paveikti gyvybinę energiją.

  Vandenis (21.01 - 18.02)

  Jūs neturėtumėte rizikuoti ilgalaikiais ir tvirtais santykiais su savo antrąja puse dėl trumpalaikio reikalo, kuriuo likimas gali jus tuo metu suvilioti.

  Žuvys (19.02 - 20.03)

  Visada reikia sulaikyti emocijas, kurios šią dieną gali užvirti, "lietis" per kraštus, tačiau šiandien — ypač: bus gėda ginčytis šventės išvakarėse.

  Tegai:
  horoskopas

  Svarbiausios temos