06:41 2021 Sausio 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB91.1009
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1158)

  Politikas sulaukė skambučio iš Seimo kanceliarijos ir buvo apie tai informuotas trečiadienio rytą. Jis pažymėjo, kad kol kas jaučiasi gerai

  VILNIUS, gruodžio 30 — Sputnik. Lietuvos Seimo deputatas Robertas Šarknickas pareiškė, kad jo buvo paprašyta atlikti koronaviruso tyrimą, nes ant jo stalo buvo aptikta "viruso dalelių". Apie tai jis parašė savo Facebook paskyroje.

  "Keistas rytas. Ką tik paskambino iš Seimo kanceliarijos, kad gruodžio 23 dieną Seimo posėdžių salėje ant mano stalo aptikta korono viruso dalelių, buvau paprašytas šiandien atlikti testą. Kol kas savijauta gera", — papasakojo parlamentaras.

  Šarknickas taip pat paprašė tų, kas nuo gruodžio 23 dienos galėjo su juo turėti kontaktų, informuoti apie tai savo aplinkos žmones.

  Lietuvoje, naujausiais duomenimis, iš viso nustatyta daugiau nei 138 tūkst. COVID-19 atvejų. Nuo infekcijos mirė daugiau nei 1,4 tūkst. žmonių.

  Šalyje galioja karantinas, kuris pratęstas iki sausio 31 dienos. Be to, griežtesni apribojimai, įskaitant piliečių judėjimą, bus taikomi iki sausio 3 dienos.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1158)

  Dar šia tema

  Rasta daugiau kaip 800 neapskaitytų mirčių, susijusių su COVID-19
  ES prasidėjo masinė vakcinacija. Ar "Pfizer/BioNTech" išgelbės Europą nuo pandemijos
  NVSC atsakė į pastabas dėl neapskaitytų mirčių
  PSO vadovas perspėjo apie naujus iššūkius dėl koronaviruso 2021 metais
  Tegai:
  COVID-19, Seimas, Lietuva

  Svarbiausios temos