11:06 2021 Kovo 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.1938
 • RUB88.8807
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1481)

  Gruodžio 27 dieną Lietuvoje prasidėjo medicinos darbuotojų vakcinacija penkiose didžiausiose šalies gydymo įstaigose — Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje

  VILNIUS, gruodžio 30 — Sputnik. Į Radviliškio ligoninę atvežti pirmieji skiepai nuo COVID-19, apie tai pranešė Radviliškio rajono savivaldybė savo Facebook paskyroje.

  Pažymima, kad atvežta 40 "Pfizer-BioNTech" COVID-19 vakcinos dozių.

  Buvo atrinkti tie, kuriems skiepas šiuo metu labiausiai reikalingas — tai medicinos darbuotojai, tiesiogiai kontaktuojantys su sergančiaisiais COVID-19 ligoniais ar pacientais, kuriems užkratas tik įtariamas, taip pat rizikos grupėje esantys ligoninės darbuotojai.
  Skiepyti ir gydytojai, ir slaugytojai iš įvairių skyrių.

  "Radviliškio ligoninėje šiuo metu sergančių darbuotojų labai nedaug, situacija kontroliuojama. Užsikrėtimų ligoninėje atvejų nefiksuojama, darbuotojai dažniausiai suserga namų aplinkoje, tad skiepas apsaugos juos nuo galimybės užsikrėsti virusu namų aplinkoje", — sakė Radviliškio ligoninės direktorius Vaidas Smalinskas.

  Taip pat priminta, kad visus norinčius pasiskiepyti Radviliškio ligoninės medicinos darbuotojus, kaip ir visoje Lietuvoje, planuojama paskiepyti pirmąjį 2021 metų ketvirtį.

  Gruodžio 27 dieną Lietuvoje prasidėjo medicinos darbuotojų vakcinacija penkiose didžiausiose šalies gydymo įstaigose — Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Jau paskiepyta daugiau nei du tūkstančiai medicinos darbuotojų.

  Lietuvoje, naujausiais duomenimis, iš viso nustatyta daugiau nei 138 tūkst. COVID-19 atvejų. Nuo infekcijos mirė daugiau nei 1,4 tūkst. žmonių.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1481)

  Dar šia tema

  Čaplinskas atskleidė "Pfizer-BioNTech" COVID-19 vakcinos sudėtį
  NVSC atsakė į pastabas dėl neapskaitytų mirčių
  Lietuvoje per praėjusią parą padvigubėjo nustatytų COVID-19 atvejų
  Tegai:
  vakcina, koronavirusas, Radviliškio rajonas

  Svarbiausios temos