10:52 2021 Kovo 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.1938
 • RUB88.8807
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Informavęs pareigūnus apie galimai vykdomą nusikalstamą veiką, vilnietis nusprendė išbėgti į lauką pats ir padėti skubantiems į gautą pranešimą pareigūnams sulaikyti galimus vagis

  VILNIUS, gruodžio 30 — Sputnik. Vilniaus gyventojas policijos pareigūnams padėjo sulaikyti įtariamą automobilių dalių vagį, apie tai pranešė Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

  Incidentas įvyko šiąnakt, apie 00:13. Sostinės policija gavo pranešimą, kad Grybo gatvėje, automobilių stovėjimo aikštelėje, pranešėjas, gimęs 1992 metais, pastebėjo aplink jam priklausantį automobilį BMW vaikščiojančius įtartinus asmenis.

  Informaciją pateikęs gyventojas teigė, kad išgirdo keistus plastikinių detalių lūžimo garsus ir pažiūrėjęs per langą pamatė prie savo automobilio įtartinus asmenis, kurie galimai bandė pavogti automobilio detales.

  Informavęs pareigūnus apie galimai vykdomą nusikalstamą veiką, vilnietis nusprendė išbėgti į lauką pats ir padėti skubantiems į gautą pranešimą pareigūnams sulaikyti galimus vagis.

  Vyriškio įtarimas pasitvirtino — nuo aikštelėje stovinčio jo automobilio BMW buvo pavogti šoninių veidrodėlių stiklai. Po keletos akimirkų atskubėję policijos pareigūnai padedant nukentėjusiajam sulaikė vagyste įtariamą vyrą, gimusį 1996 metais.

  Kartu su įtariamuoju prie automobilių pastebėto, tačiau suspėjusio pasišalinti kito asmens tapatybė šiuo metu nustatoma.

  Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

  Dar šia tema

  Kalėdų vakarą Klaipėdoje užpultas ir sužalotas vyras
  Kūčių naktį patikros postuose policija nepraleido 3,4 tūkst. automobilių
  Vilkaviškio rajone, vyro automobilyje, rastas neteisėtai laikomas ginklas su šoviniais
  Tegai:
  automobilių dalių vagystė, policija, Vilnius

  Svarbiausios temos