18:35 2021 Vasario 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.2121
 • RUB90.6697
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1416)

  Socialdemokratų partijos frakcijos atstovė Vilija Targamadzė trečiadienį pranešė, kad susirgo COVID-19

  VILNIUS, gruodžio 30 — Sputnik. Seimo narei, Lietuvos socialdemokratų partijos frakcijos atstovei Vilijai Targamadzei nustatytas COVID-19.

  Apie tai parlamentarė pranešė savo paskyroje Facebook pranešė trečiadienį.

  "Mielieji, būkite atidūs ir saugokitės bei saugokite vieni kitus. Tegul būna viltingi ir sėkmingi metai. O visos negandos anksčiau ar vėliau praeina. Reikia optimizmo ir vilties. Noriu atsiprašyti, kad neatsakiau ir greitu laiku neatsakysiu į Jūsų gan gausiai gaunamas žinutes. Tai priklausys nuo sveikatos būklės. Visgi, COVID-19 neaplenkė ir manęs", — parašė parlamentarė.

  COVID-19 anksčiau sirgo ir daugiau Seimo narių. Prieš kurį laiką Nacionalinis visuomenės sveikatos centras Seimą įvardijo viruso židiniu. 

  Lietuvoje iki sausio 31 dienos galioja karantinas. Be to, griežtesni apribojimai, įskaitant piliečių judėjimą, bus taikomi iki sausio 3 dienos.

  Šalyje, naujausiais duomenimis, iš viso nustatyta daugiau nei 138 tūkst. COVID-19 atvejų. Nuo infekcijos mirė daugiau nei 1,4 tūkst. žmonių.

  Gruodžio 27 dieną Lietuvoje prasidėjo medicinos darbuotojų vakcinacija penkiose didžiausiose šalies gydymo įstaigose — Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1416)

  Dar šia tema

  Lietuvoje per praėjusią parą padvigubėjo nustatytų COVID-19 atvejų
  Nuo choleros iki COVID-19: vakcinacija praeityje ir šiandien
  Mirė dar vienas COVID-19 vakcina paskiepytas izraelietis
  Tegai:
  Seimas, COVID-19

  Svarbiausios temos