17:40 2021 Sausio 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.2143
 • RUB91.2538
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Pabrėžiama, kad pagrindinė to priežastis — pastaraisiais metais išaugęs sieną kertančių vežėjų skaičius, viršijantis esamas punktų infrastruktūros galimybes

  VILNIUS, gruodžio 31 — Sputnik. Pasienyje su Baltarusija, tarptautiniuose pasienio kontrolės punktuose, ketvirtadienį ryte sunkvežimių eilių išvykti į Baltarusiją nėra, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

  "VSAT 9 val. duomenimis, nei Medininkų, nei Lavoriškių, nei Raigardo punktuose nebuvo nė vieno iš Lietuvos išvykti laukiančio vilkiko. Tik Šalčininkų punkte laukė 3 vilkikų vairuotojai, jų patikra neužtruks", — teigiama pranešime.

  Pažymima, kad pasienyje su Baltarusija tai nutinka labai retai, nes čia veikiančiuose kontrolės punktuose, ypač Medininkų, pastaruosius metus išvykstančių į Baltarusiją sunkvežimių vairuotojams dažniausiai tenka ilgiau ar trumpiau palaukti.

  Pabrėžiama, kad pagrindinė to priežastis — pastaraisiais metais išaugęs sieną kertančių vežėjų skaičius, viršijantis esamas punktų infrastruktūros galimybes.

  Prieš kalėdinį ir naujametį laikotarpį eilės visuomet padidėja, nes vežėjai stengiasi iki didžiųjų švenčių pristatyti krovinius tarptautiniais maršrutais. Prieš pat Naujuosius metus eilės arba visiškai sumažėja, arba, kaip šiuo metu, jų visai nelieka.

  Dar šia tema

  Iš Lietuvos į Baltarusiją neleista įvežti ličio baterijų ir įkroviklių
  Seimas palengvino verslininkų iš Baltarusijos persikėlimą į Lietuvą
  Tegai:
  Lietuva, Baltarusija, pasienis

  Svarbiausios temos