08:00 2021 Vasario 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.2121
 • RUB90.6697
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1424)

  Užsienio reikalų ministerija teigė norinti išsaugoti "Baltijos burbulo" idėją, todėl apribojimus taip pat panaikins Latvija ir Estija

  VILNIUS, gruodžio 31 — Sputnik. Nuo sausio 1 dienos Lietuva atnaujins susisiekimą oro transportu su Didžiąja Britanija. Apie tai pranešė Lietuvos užsienio reikalų ministerijos spaudos tarnyba. Kaip pabrėžiama, skrydžiai iš JK bus atnaujinti visose Baltijos šalyse.

  Londonas, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Кирилл Каллиников

  "Latvijos ir Estijos Vyriausybės nusprendė atnaujinti skrydžius iš Jungtinės Karalystės. Norime išlaikyti "Baltijos burbulo" idėją, todėl kartu įvedę kelionių ribojimus, kartu planuojame juos ir panaikinti", — sakė užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis.

  Atvykstantiems į Lietuvą iš JK bus taikomi nustatyti reikalavimai, kurie leis efektyviau kontroliuoti epidemiologinę situaciją.

  Taip pat apie susisiekimo atnaujinimą su Jungtine Karalyste jau paskelbė Prancūzija, Nyderlandai, Belgija, Bulgarija. Kitos šalys planuoja tai padaryti iš karto po Naujųjų metų.

  Anksčiau paaiškėjo, kad Didžiojoje Britanijoje buvo nustatyta nauja, užkrečiamesnė koronaviruso padermė. Mutacija buvo atrasta gruodžio viduryje. Nustatyta, kad naujasis SARS-CoV-2 plinta greičiau nei įprasta ir tapo dominuojančiu Londone. Be to, beveik 20 šalių, įskaitant mažiausiai 14 ES valstybių narių, nutarė sustabdyti arba apriboti susisiekimą su Didžiąja Britanija.

  Naujas visuotinis karantinas Lietuvoje
  © Sputnik
  Naujas visuotinis karantinas Lietuvoje
  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1424)

  Dar šia tema

  ES nuolatiniai atstovai pritarė laikinam "Brexit" susitarimo taikymui
  Paaiškėjo, kada gali būti atnaujinti skrydžiai tarp Lietuvos ir Didžiosios Britanijos
  Britų gydytojai pranešė apie kritinę koronaviruso situaciją
  Tegai:
  skrydžiai, koronavirusas, Didžioji Britanija, Baltijos šalys, Lietuva

  Svarbiausios temos