15:15 2021 Vasario 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.2121
 • RUB90.6697
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Sausio 1-osios dienos horoskopas pataria Jaučiams pirmąją naujųjų metų dieną skirti sau ir artimiausiems, Liūtams — nepriimti rizikingų pasiūlymų, Šauliams — ne kalbėti apie darbą, o linksmai ir su malonumu praleisti laiką

  Rytoj, sausio 1-ąją, žvaigždės ragina netikėti savo akimis: tai, kas vyks, reikš visai ne tai, kas bus matoma iš pirmo žvilgsnio.

  Šiuo metu gautą informaciją, ypač jei ji gauta iš abejotinų šaltinių, reikia kelis kartus patikrinti, o ne tikėti pažįstamų žmonių žodžiais, kitaip galima lengvai tapti sukčių ar nesąžiningų ir amoralių asmenų auka.

  Avinas (03.21-04.20) 

  Rytoj sunkią dienos energetiką galima ir reikia užgesinti kokiu nors užsiėmimu: žinoma, šią dieną neverta dirbti, tačiau paskaityti, pamegzti ar pasiuvinėti galima.

  Jautis (04.21-05.21) 

  Rytoj patariama, žinoma, jei įmanoma, atsisakyti bendravimo su draugais ir pažįstamais: visus galima pasveikinti iš anksto, o pirmąją naujųjų metų dieną patartina skirti sau ir artimiausiems.

  Dvyniai (05.22-06.21) 

  Rytoj bet kurioje, net ir mažoje, kompanijoje gali atsirasti žmogus, leidžiantis agresyviai pulti kitus: būtina maksimaliai sumažinti bendravimą su juo.

  Vėžys (06.22-07.22) 

  Rytoj prieš priimant svarbų sprendimą, kurio prireiks šiai dienai, reikia pažvelgti į ugnį, pavyzdžiui, į degančias šventines žvakes ar malkas židinyje, nes šią dieną ugnis turės ypatingą galią.

  Liūtas (07.23-08.23)

  Rytoj nepageidautina susigundyti rizikingais sumanymais, kurie gali būti pasiūlyti šią dieną — greito pelno pasiūlymas gali virsti tokiu pat greitu nuostoliu.

  Mergelė (08.24-09.22) 

  Rytoj geriau atsisakyti apsilankymo svečiuose, rekomenduojama dieną praleisti namuose, patogioje — tiek moralinėje, tiek fizinėje — aplinkoje su šeima ir draugais.

  Svarstyklės (09.23-10.22) 

  Rytoj saugokitės negerų minčių ir poelgių — jie gali pas jus grįžti kaip bumerangas, todėl net negalvokite nieko panašaus.

  Skorpionas (10.23-11.21)

  Rytoj, nepaisant šventinės dienos, geriau kuo mažiau bendrauti su draugais ir artimaisiais — bus lengva įsivelti į kivirčą, o susitaikyti ir pagerinti santykius bus sunku.

  Šaulys (11.22-12.21) 

  Rytoj susitikdami ar bendraudami su draugais ir pažįstamais, atsisakykite kalbėti apie darbą — šią šventinę dieną tokie pokalbiai vis tiek neturės prasmės, geriau linksmai ir su malonumu praleiskite laiką.

  Ožiaragis (12.22-01.20) 

  Rytoj patartina, kiek įmanoma, vengti naujų pažinčių: žmogus, pretenduojantis į jūsų draugystę, nepaisant malonios išvaizdos ir mielo elgesio, pasirodys esąs ne tas, kuo dedasi.

  Vandenis (01.21-02.19) 

  Rytoj neverta skambinti ir rašyti seniems pažįstamiems, kelionė į praeitį nesukels laukiamų malonių emocijų — priešingai, privers persvarstyti tų metų įvykius ir atsisakyti iliuzijų, o tai ne visada gerai.

  Žuvys (02.20-03.20)

  Rytoj net draugiško pokalbio metu neturėtumėte dalintis savo planais — tiek profesionaliais, tiek asmeniniais — su kitais žmonėmis: pavydo ir blogos akies dar niekas neatšaukė. 

  Tegai:
  horoskopas

  Svarbiausios temos