18:47 2021 Sausio 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.2123
 • RUB89.0364
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Sausio 4-osios horoskopas pataria Vėžiams darbe judėti nuo paprasto prie sudėtingo, Svarstyklėms šią dieną skirti poilsiui, Žuvims — dalintis savo patirtimi su kitais

  Rytoj, sausio 4-ąją, bus diena, kuri visus padarys protingesnius.

  Protinių gebėjimų stiprinimas bus svarbiausias tiems, kam jie yra darbo priemonės ir gamybos įrankiai, pavyzdžiui, mokslininkams, rašytojams, žurnalistams, tačiau ir kitiems jie nebus nereikalingi. Šiuo metu taip pat kategoriškai negalima meluoti — anksčiau ar vėliau apgaulė iškils aikštėn ir padarys nepataisomą žalą reputacijai.

  Avinas (03.21-04.20)

  Rytoj iškalbingumas, kurį žvaigždės jums suteiks šią dieną, leis jums diskutuoti bet kokiu — net ir labai aukštu — lygiu, jūs tikrai išeisite iš diskusijų kaip nugalėtojas.

  Jautis (04.21-05.21) 

  Rytoj išspręsti svarbų profesinį klausimą jums padės praetyje gauta informacija: atrodė, kad ją seniai pamiršote, tačiau reikiamu momentu ji atsiras jūsų galvoje tarsi iš niekur.

  Dvyniai (05.22-06.21)

  Rytoj atmintis veiks puikiai — tuo galima pasinaudoti, norint įsimintį didelės apimties tekstą, tai bus naudinga visiems, bet ypač tiems, kurie dabar studijuoja.

  Vėžys (06.22-07.22) 

  Rytoj darbe judėkite nuo paprasto prie sudėtingo: nespręskite rimtų klausimų dienos pradžioje — jų imtis reikia tik "sušilus", atliekant mažas užduotis.

  Liūtas (07.23-08.23)

  Rytoj diena bus palanki bendravimui su žmonėmis, tačiau vis tiek neturėtumėte atsipalaiduoti: kai kurių pašnekovų provokuojamas elgesys gali išmušti jus iš pusiausvyros.

  Mergelė (08.24-09.22)

  Rytoj didelis dėmesys turėtų būti skiriamas naujiems faktams, kurie taps šios dienos turtu — kai kurie iš jų gali būti naudingi sprendžiant profesinio pobūdžio klausimus.

  Svarstyklės (09.23-10.22) 

  Rytoj dieną patartina skirti poilsiui — tai leis sukaupti jėgas, kurių netrukus prireiks tiek sėkmingai profesinei veiklai, tiek asmeniniam gyvenimui.

  Skorpionas (10.23-11.21)

  Rytoj netyčia tapę kažkieno paslapties savininku, pasistenkite nedelsdami apie ją pamiršti — net jei kam nors prasiplepėsite, tada įgysite priešą visam likusiam gyvenimui.

  Šaulys (11.22-12.21) 

  Rytoj kurdami artimiausios ateities planus, leiskite sau šiek tiek pasvajoti — neįtikėtina, bet tiesa: punktai, kurie jums atrodys neįtikėtini, išsipildys pirmiausia.

  Karantinas Vilniuje
  © Sputnik / Владислав Адамовский

  Ožiaragis (12.22-01.20) 

  Rytoj iš savo patirties jūs suprasite, ką reiškia žodis "dingtelėjo": svarbaus klausimo, su kuriuo ilgai negalėjote susidoroti, sprendimas ateis savaime — tarsi nusileis iš kažkur viršaus.

  Vandenis (01.21-02.19)

  Rytoj paslaptis, apie kurios įminimą ilgai galvojote, savaime atsiskleis ir nustebins neapsakomai: gerai pagalvokite, kaip galėtumėte panaudoti naujas žinias.

  Žuvys (02.20-03.20)

  Rytoj, jei turite patirties, kuria galėtumėte pasidalinti, padarykite tai: suplanuokite paskait ar mokymus šiai dienai — jūsų patarimai ir rekomendacijos bus naudingos kitiems.

  Tegai:
  horoskopas

  Svarbiausios temos