16:47 2021 Sausio 16
Tiesioginis eteris
 • USD1.2123
 • RUB89.0364
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Ekspertai iš JAV papasakojo, jog naujaisiais metais tęsis neįprastų, egzotiškų plaukų spalvų mada

  VILNIUS, sausio 7 — Sputnik. Pasak JAV žurnalo "Health" kalbintų ekspertų, 2021 metais bus madingos nenatūralios plaukų spalvos.

  Taigi, stilistas Oliveris Adamsas mano, kad naujaisiais metais bus populiarūs dūminiai atspalviai.

  "Tęsis neįprastų, egzotiškų plaukų spalvų mada, tačiau 2021 metais mada pasikeis labiau pilkšvesnių, dūminių atspalvių, tokių kaip anglies pilka ir mėlyna, link", — cituoja jo žodžius leidinys.

  Jo kolega Frederikas Fekajus (Frédéric Fekkai) rekomenduoja 2021 metais turėti metalinės aukso spalvos šukuosenas. Tai ypač aktualu garbanotiems plaukams, sako jis.

  Dar viena mados tendencija, pasak Adamso, taps plaukai su raudonojo vyno, ypač tamsios vyšnios ir merlo su perėjimu į bordo, atspalviu.

  Pasak Fekajaus, merginos su trumpais plaukais turėtų paeksperimentuoti su platininiu blondu. Šis klasikinis atspalvis niekada neišeina iš mados ir gali būti papuoštas tokiais aksesuarais kaip plaukų segtukai ir galvos juostos. Ilgesnių plaukų savininkėms Adamsas parekomendavo "babylights" ar balajažo dažymą, kad platininis blondas nereikalautų ypatingos priežiūros.

  View this post on Instagram

  A post shared by Marlena (@msimpson226)

  Drąsiausioms merginoms Fekajus patarė levandų atspalvį. Jo nuomone, jis leidžia išlyginti veido bruožus ir pritraukia dėmesį į save, ypač jei merginos plaukai trumpi.

  Tegai:
  Naujieji metai, mada, JAV

  Svarbiausios temos