19:25 2021 Sausio 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.2114
 • RUB91.7258
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Praėjusių metų sausio viduryje įmonė atsidūrė skandalo centre. Paaiškėjo, kad įmonė nuotekas leido į Kuršių marias

  VILNIUS, sausio 7 — Sputnik. Tyrimas dėl Kuršių marių užteršimo, susijusio su bendrovės "Grigeo Klaipėda" veiksmais, pasiekė finišo tiesiąją. Apie tai spaudos konferencijoje pareiškė Klaipėdos apylinkės prokuratūros prokurorė Gina Skersinskytė.

  Tikimasi, kad netrukus bus užbaigti galutiniai procesiniai veiksmai. Anot prokurorės, žala jau įvertinta ir apskaičiuota, tačiau tiksli suma dar neįvardijama.

  "Kadangi kaip matyti žala gamtai yra pagrindinis ginčo objektas, pati įmonė samdėsi ekspertus, kurie padarė tam tikrą tyrimą ir pateikė išvadas, kad žala gamtai nėra padaryta. Mes manome kitaip ir mūsų specialistai pagal metodikas paskaičiavo žalą ir ji yra nemaža", — pasakė Skersinskytė.

  Su bendrove "Grigeo" susijusi byla

  Praėjusių metų sausio viduryje "Grigeo" atsidūrė skandalo centre. Paaiškėjo, kad įmonė į Kuršių marias išleido nuotekas, dėl to buvo padaryta rimta žala aplinkai. Vyksta ikiteisminis tyrimas.

  Šiuo metu byloje yra devyni įtariamieji, iš kurių aštuoni yra fiziniai asmenys, įmonės darbuotojai, ir vienas juridinis asmuo, tačiau sąrašas gali būti išplėstas.

  Dar šia tema

  Dėl taršos įtarimai pareikšti trims asmenims ir pačiai įmonei "Grigeo"
  Prokuratūra pareiškė įtarimus buvusiam "Grigeo" valdybos pirmininkui Pangoniui
  "Grigeo Klaipėda" leista laikinai atnaujinti veiklą
  "Klaipėdos vanduo" nutraukia nuotekų transportavimo sutartį su "Grigeo Klaipėda"
  Tegai:
  Lietuva, aplinkos tarša, žala aplinkai

  Svarbiausios temos