11:37 2021 Sausio 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB89.6369
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Sausio 8-osios dienos horoskopas pataria Avinams atsisakyti skubėjimo, Dvyniams — aktyviau praleisti laiką, Svarstyklėms — atsiprašyti žmogaus, kurį jūs įžeidėte, Žuvims — skirti laiką bendravimui su draugais

  Rytoj, sausio 8-ąją, bus diena, kurią geriau praleisti tyloje ir vienatvėje, nes tai bus energijos susilpnėjimo diena ir dėl to bus jaučiamas fizinių jėgų, reikalingų gyvenimui ir darbui, trūkumas.

  Šią dieną laiką geriau leisti ramybėje ir vienatvėje, o jei tokios galimybės nebus, patartina bent jau apsupti save žmonėmis, kurie nesukelia neigiamų emocijų. Nepaisant abejingumo ir apatijos, nereikėtų dykinėti — geriau rasti ką nors malonaus: tam labiausiai tiks hobis.

  Avinas (03.21-04.20)

  Rytoj, kad ir ką darytumėte šią dieną, atsisakykite skubėjimo — vis tiek nieko gero nepavyks padaryti, tik švaistysite laiką ir energiją.

  Jautis (04.21-05.21) 

  Rytoj neverta primesti savo gyvenimo principų kitiems žmonėms — toks pamokomas elgesys gali sukelti rimtų konfliktų ir net tapti santykių nutraukimo priežastimi.

  Dvyniai (05.22-06.21)

  Rytoj, nepaisant noro neatsikelti iš sofos, dieną skirti skaitymui ar serialų peržiūrai, žvaigždės pataria vis tiek aktyviau praleisti laiką — bent jau padaryti mankštą.

  Vėžys (06.22-07.22) 

  Šią dieną švarą reikia palaikyti visuose lygmenyse: neleiskite sau "purvinų" žodžių ir minčių bei sutvarkykite butą, kad jis įgautų nepriekaištingą būklę, iššluokite šiukšles net iš tolimiausių kampų.

  Liūtas (07.23-08.23)

  Rytoj pasinaudokite palankiomis aplinkybėmis, kad susitvarkytumėte popierinius ir kompiuteryje esančius dokumentus: reikalingus dokumentus sudėliokite į aplankus, o nereikalingus — ištrinkite.

  Mergelė (08.24-09.22) 

  Rytoj atsakymo į svarbų klausimą reikia ieškoti ženkluose, kuriuos siųs Visata, ir sapnuose — juose "šeimininkė" yra pasąmonė: svarbiausia — teisingai interpretuoti ir vieną, ir kitą.

  Рождественский Сочельник
  Sputnik / Владислав Адамовский

  Svarstyklės (09.23-10.22) 

  Rytoj diena bus palanki pokalbiams su žmogumi, kurį jūs įžeidėte: jei yra toks, turėtumėte atsiprašyti — jis būtinai įvertins jūsų drąsą ir didžiadvasiškumą.

  Skorpionas (10.23-11.21)

  Rytoj nerekomenduojama planuoti rimtų darbų — jiems įgyvendinti reikalingos energijos nebus, todėl protingiausia bus užsiimti namų ruošos darbais.

  Šaulys (11.22-12.21) 

  Rytoj paskolinti galite tik tas sumas, su kuriomis galite neskausmingai išsiskirti, kitaip, geriau atsisakyti skolinti, be abejo, su pateisinamu pretekstu.

  Ožiaragis (12.22-01.20) 

  Rytoj žvaigždės rekomenduoja atsisakyti aktyvių veiksmų, nes tai bus tik laiko ir energijos švaistymas, geriau skirti dieną poilsiui, kuris leis atkurti jėgas.

  Vandenis (01.21-02.19) 

  Rytoj geriausias poilsis ženklo atstovams bus veiklos pasikeitimas — nuo protinio prie fizinio ar atvirkščiai, geriau atsisakyti neveikimo — tai gali ilgam išmušti iš vėžių.

  Žuvys (02.20-03.20)

  Rytoj diena bus palanki bendravimui su draugais, ypač su tais, kurių seniai ilgitės: vargu ar pavyks susitikti jais, tačiau galite maloniai pasikalbėti telefonu.

  Tegai:
  horoskopas

  Svarbiausios temos