21:53 2021 Kovo 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.2053
 • RUB89.3155
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1442)

  Sveikatos apsaugos ministras taip pat pažymėjo neneigiantis Roberto Petraičio kaip vadovo ir specialisto ilgametės patirties ir teigė tikintis, kad jis galėtų rasti kitą vaidmenį dabartinėje sveikatos apsaugos sistemoje

  VILNIUS, sausio 8 — Sputnik. Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys susitiko su Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) vadovu Robertu Petraičiu aptarti NVSC veiklą krizės laikotarpiu, ateities perspektyvas, praneša SAM.

  Koronaviruso testas
  © Depositphotos / VitalikRadko

  Pažymima, kad pokalbio metu Dulkys pasiūlė NVSC vadovui atsistatydinti iš einamų pareigų. Pats Robertas Petraitis paprašė leisti pasiūlymą apsvarstyti iki pirmadienio.

  "Veikiame krizės sąlygomis, ir organizacijos bei jų žmonės neturėtų tapti įkaitais darbo organizavimo, vadovų klaidų. Matau rimtų problemų NVSC veiklos kontekste ir šiandien gerb. Robertui Petraičiui pasiūliau, mano nuomone, geriausią variantą — pasitraukti iš einamų pareigų", — sakė SAM ministras.

  Pabrėžiama, kad vykdant NVSC veiklos skaitmenizavimą, buvo rastos 804 neapskaitytos mirtys. Duomenys gauti palyginus NVSC ir Registrų centro spalio–gruodžio mėnesių statistiką. Dulkys su Petraičiu aptarė situaciją, po susitikimo NVSC direktoriui nurodyta pateikti išsamų situacijos vertinimą raštu. 

  Sveikatos apsaugos ministras taip pat pažymėjo neneigiantis Roberto Petraičio kaip vadovo ir specialisto ilgametės patirties ir teigė tikintis, kad jis galėtų rasti kitą vaidmenį dabartinėje sveikatos apsaugos sistemoje. 

  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1442)

  Dar šia tema

  Veryga klausia, kur dingo antroji vakcinos partija Lietuvoje
  Lietuva ketina įsigyti dar 550 tūkst. papildomų vakcinos nuo COVID-19 dozių
  Tegai:
  Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC), Sveikatos apsaugos ministerija (SAM), Arūnas Dulkys

  Svarbiausios temos