09:18 2021 Sausio 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.2123
 • RUB89.0364
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1101)

  Šilalės rajono mero pavaduotojas Tadas Bartkus gavo skundą, kad kartu su medikais pasiskiepyti norėjo ir pašaliniai žmonės

  VILNIUS, sausio 10 — Sputnik. Kartu su Šilalės medicinos personalu nuo COVID-19 buvo paskiepyti iš Vilniaus atvažiavę "Ambulanso" vadovas ir jo šeima. Apie tai Facebook pasakojo Šilalės rajono mero pavaduotojas Tadas Bartkus.

  Anot jo, skundą jis gavo telefonu. Buvo pranešta, kad kartu su gydytojais galėjo pasiskiepyti ir žmonės, nesusiję su gydymo įstaiga ir regionu.

  "Pradėta nuo COVID-19 skiepyti rajono medikus, bet visiems skiepų neužtenka, žmonės laukia savo eilės, bet štai Vilniaus ponams eilėje laukti nereikia. Štai "Ambulanso" vadovai atvažiuoja į Šilalę su savo šeimos nariais ir čia paskiepijami tarsi kokie išrinktieji. Pasidomėkit, kaip tai galėjo atsitikti, kad iš Vilniaus atvykę "Ambulanso" direktorius ir jo šeimos nariai čia skiepijami kartu su Šilalės greitosios medicinos darbuotojais. Nuo kada jie įsidarbino Šilalės greitosios medicinos pagalbos stotyje?" — paklausta Bartkaus.

  Bartkus prisipažino, kad skambutis jį nustebino. Rajono gyventojų vakcinavimu užsiima viešoji įstaiga "Šilalės rajono ligoninė". Jis kreipiasi į laikinai direktoriaus pareigas einančią Jolantą Milašiūnienę, prašydamas paneigti arba patvirtinti gautą informaciją. 

  Šilalės greitosios medicinos darbuotojai buvo skiepijami Klaipėdos universitetinės ligoninės pavedimu. Milašiūnienė pranešė, kad prieš tai buvo informuota UAB "Ambulansas" Šilalės greitosios medicinos pagalbos vadovė, suderintas skiepijimų laikas bei skiepijamų asmenų skaičius, pagal jį užsakyta ir atvežta vakcina iš Klaipėdos universitetinės ligoninės.

  Bartkui papasakota, kad nei slaugytoja, nei kažkas kitas nekontroliuoja medikų, kuriems reikia padaryti skiepus, sąrašo, o tiesiog atliko jiems pavestą darbą.  

  Pasak Bartkaus, jam pavyko gauti UAB "Ambulansas" Šilalės greitosios medicinos darbuotojų sąrašą vakcinavimui. Jį pasirašęs UAB "Ambulansas" direktoriaus pavaduotojas kokybei Algirdas Radvila, ir jis ir pats įsirašęs tame sąraše tarp Šilalės greitosios medicinos pagalbos darbuotojų.

  "Sąraše yra žmonių, kurie tikrai dirba Šilalės greitosios medicinos pagalbos stotyje. Bet radau ir negirdėtų pavardžių. Tarkime, Ričardas Ūselis. Kas jis toks? Negirdėjau, kad toks žmogus dirbtų Šilalės greitojoje medicinos pagalboje. Pasidomėjau internete. Pasirodo, Ričardas Ūselis yra UAB "Ambulansas" generalinis direktorius. O kas tie kiti trys Šilalės greitosios medicinos pagalbos darbuotojų sąraše nurodyti Ūseliai, įskaitant dvi Ūselienes? Nuo kada visi tie Ūseliai dirba Šilalėje?" — rašo Bartkus.

  Jis pažymėjo, kad situacija tikrai keista, ir pridūrė, kad šilališkiams teks palaukti, "jie gi ne Vilniaus ponai".

  Lietuvoje vakcinacija nuo koronaviruso prasidėjo gruodžio 27 dieną. Pirmiausia planuojama skiepyti medicinos darbotojus, ypač tuos, kurie kovoja su virusu.

  Lietuvoje daugiau nei 158 tūkstančiai koronavirusinės infekcijos atvejų, mirė beveik 2,2 tūkstančio žmonių.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1101)

  Dar šia tema

  Lietuvoje nuo COVID-19 pradėti skiepyti sunkiomis ligomis sergantys pacientai
  Lietuvoje nustatyta daugiau nei 1,6 tūkst. naujų COVID-19 atvejų
  Ukrainos ministras pirmininkas paprašė EK padėti gauti vakciną nuo COVID-19
  Tegai:
  vakcina, COVID-19

  Svarbiausios temos