10:01 2021 Sausio 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.2064
 • RUB89.5913
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Įvertinus SAM ekspertų pateiktus siūlymus, priimtas sprendimas pradėti tarnybinį patikrinimą dėl NVSC vadovo galimo tarnybinių pareigų pažeidimo

  VILNIUS, sausio 11 — Sputnik. Sveikatos apsaugos ministrui pateikus pasiūlymą Nacionalinio visuomenės sveikatos centro  direktoriui Robertui Petraičiui trauktis iš užimamų pareigų, gautas neigiamas jo atsakymas, praneša SAM. 

  Anksčiau buvo pranešta, kad po Sveikatos apsaugos ministerijos ekspertų pateiktų NVSC veiklos vertinimų sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys susitiko su Robertu Petraičiu, kad išklausytų NVSC vadovo poziciją.

  Susitikimo metu Petraičiui buvo pasiūlyta trauktis iš užimamų pareigų. Ministras sakė neneigiąs Petraičio ilgametės kaip vadovo ir specialisto patirties ir tikįs, kad jis galėtų rasti kitą savo vaidmenį dabartinėje sveikatos sistemoje. NVSC vadovui atsisakius pasitraukti iš užimamų pareigų, jo veikla bus vertinama tarnybinio kasmetinio vertinimo metu. 

  Be to, vykdant NVSC veiklos skaitmenizavimą, buvo rastos 804 neapskaitytos mirtys. Todėl Dulkys aptarė su Petraičiu problemas jo vadovaujamoje įstaigoje bei paprašė direktoriaus raštu pateikti paaiškinimus į tam tikrus klausimus. 

  Gavęs NVSC vadovo paaiškinimus, ministras pavedė SAM ekspertams vertinti ir pateikti siūlymus. Įvertinus SAM ekspertų pateiktus siūlymus, priimtas sprendimas pradėti tarnybinį patikrinimą dėl NVSC vadovo galimo tarnybinių pareigų pažeidimo.

  Dar šia tema

  Rasta daugiau kaip 800 neapskaitytų mirčių, susijusių su COVID-19
  Tegai:
  Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC)

  Svarbiausios temos