22:07 2021 Kovo 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.2053
 • RUB89.3155
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1442)

  Visi keliautojai, atvykstantys į kaimyninę respubliką, turi užpildyti specialią "kovidinę" anketą. Sustiprinta kontrolė toliau atliekama šešiuose pagrindiniuose Lietuvos ir Latvijos keliuose

  VILNIUS, sausio 12 — Sputnik. Latvija dar beveik mėnesiui pratęsė sustiprintą į šalį atvykstančių asmenų kontrolę, praneša Lietuvos valstybės sienos apsaugos tarnyba.

  Nuo praėjusių metų gruodžio pradžios Latvija sustiprino į ją atvykstančių keliautojų kontrolę, o pasieniečiams pavesta tikrinti, ar tokie asmenys yra užpildę tinklalapyje www.covidpass.lv esančią privalomą anketą.  

  Pasak Latvijos sienos apsaugos tarnybos, šį papildoma priemonė kovojant su koronaviruso pandemija pratęsiama ir bus taikoma iki vasario 8 dienos.

  Sustiprinta kontrolė toliau atliekama įvažiuojant į Latviją per 6 pagrindinius kelius pasienyje su Lietuva. Tai buvusių pasienio kontrolės punktų Būtingė-Rucava, Kalviai-Meitenė, Saločiai-Grenctalė, Germaniškis-Skaistkalnė, Obeliai-Subatė ir Smėlynė-Medumi vietos.

  Šiuo metu Latvijoje registruoti daugiau nei 49 tūkstančiai koronaviruso infekcijos atvejų, tarp jų 864 mirtys.

  Lietuvoje bendras patvirtintų COVID-19 atvejų skaičius nuo pandemijos pradžios pasiekė 161 348. Iš viso mirė 2 272 žmonės.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1442)

  Dar šia tema

  Nepaisant gerėjančių COVID-19 tendencijų, karantinas atšauktas nebus
  Vakarai subrendo: COVID-19 yra Hitleris, o tai reiškia, kad laikas aljansui su Rusija
  Lietuva gavo daugiau nei 25 000 vakcinos nuo COVID-19 dozių
  Tegai:
  Latvija, COVID-19

  Svarbiausios temos