11:36 2021 Sausio 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.2064
 • RUB89.5913
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1118)

  Priminta, kad atvykus iš Jungtinės Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystės arba Pietų Afrikos Respublikos privaloma turėti neigiamą COVID-19 tyrimo rezultatą

  VILNIUS, sausio 12 — Sputnik. Nuo pirmadienio atvykusiems iš Jungtinės Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystės taikomas ilgesnis privalomos izoliacijos 14 dienų terminas, anksčiau buvo taikoma 10 dienų izoliacija, rašo Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC).

  Pabrėžiama, kad šį terminą galima sutrumpinti ne anksčiau kaip 10 dieną atlikus tyrimą COVID-19 infekcijai nustatyti ir gavus neigiamą rezultatą. Gavus neigiamą tyrimo rezultatą, izoliacija nebetaikoma.

  Užsieniečiai ir šalies piliečiai, atvykę iš Jungtinės Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystės arba Pietų Afrikos Respublikos, gyvenantys ar dirbantys užsienyje, taip pat asmenys, kuriems būtina išvykti sveikatos priežiūros tikslais, gali išvykti iš Lietuvos nepraėjus izoliavimo laikotarpiui į valstybę, kurioje jie gyvena, dirba ar kurioje bus teikiama sveikatos priežiūros paslauga, apie planuojamą išvykimą informavę NVSC ne vėliau kaip 24 val. iki išvykimo iš Lietuvos Respublikos.

  Taip pat priminta, kad atvykus iš Jungtinės Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystės arba Pietų Afrikos Respublikos privaloma turėti neigiamą COVID-19 tyrimo, atlikto ne seniau nei prieš 48 val., rezultatą arba tyrimui užsiregistruoti per 24 val.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1118)

  Dar šia tema

  Lenkijoje kilo skandalas dėl neteisėto įžymybių skiepijimo
  Rusijoje mokslininkai nustatė koronaviruso atvejį su 18 mutacijų
  Nuo koronaviruso ligoninėje besigydanti Seimo narė pažėrė kritikos valdžios atstovams
  Tegai:
  Pietų Afrika, Didžioji Britanija, karantinas, koronavirusas, Lietuva

  Svarbiausios temos