10:09 2021 Sausio 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB91.1009
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Gyventojų registro duomenimis, šią dieną savo 30-ąjį gimtadienį mini 136 Lietuvos gyventojai, o populiariausi šią dieną gimusiems vaikams suteikti vardai buvo Simonas, Vytautas, Mantas, Viktoras ir Mindaugas

  VILNIUS, sausio 13 — Sputnik. Šiemet kartu su trisdešimtosiomis Laisvės gynėjų dienos metinėmis savo trisdešimtmečio jubiliejų mini ir daugiau kaip šimtas Lietuvos gyventojų, praneša Registrų centras.

  "Registrų centro tvarkomo Gyventojų registro duomenimis, šią dieną gimusių asmenų nuo 1991 metų iš viso yra net 2 948. O savo 30-ąjį gimtadienį kartu su Laisvės gynėjų dienos 30-mečiu minės 136 vyrai ir moterys", — praneša centro spaudos tarnyba.

  Populiariausi šią dieną prieš 30 metų gimusiems vaikams suteikti vardai buvo Simonas bei Simona, Vytautas, Vytis, Vytenis, Artūras, Mantas, Viktoras, Viktorija ir Mindaugas.

  Lietuva sausio 13-ąją švenčia Laisvės gynėjų dieną. Šią dieną respublika pagerbia tragiškų įvykių, įvykusių 1991 metais, kai daugiau nei dešimt žmonių žuvo Vilniuje ir daugelis buvo sužeisti per ginkluotą susirėmimą prie Vilniaus televizijos bokšto, aukas. 

  Dar šia tema

  Kaip Lietuva paminėjo Sausio 13-osios trisdešimtmetį karantino sąlygomis
  Nausėda: Lietuva netoleruos grasinimų "Sausio 13-osios bylos" teisėjams
  Ekspertas: Lietuvai reikėjo "sakralinių aukų" Sausio 13-osios įvykiams
  Lietuva prašo NATO solidarumo dėl Rusijos veiksmų prieš Sausio 13-osios bylos teisėjus
  Tegai:
  Sausio 13-oji

  Svarbiausios temos