19:18 2021 Kovo 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.1938
 • RUB88.8807
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Vairuotojai prašomi atsižvelgti į kelio dangos būklę ir rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį bei laikytis didesnio nei įprasta saugaus atstumo

  VILNIUS, sausio 14 — Sputnik. Visoje Lietuvoje dėl snygio ir pustymo eismo sąlygos yra sudėtingos, informuoja Automobilių kelių direkcija.

  Pranešama, kad krašto ir rajoninių kelių dangos padengtos prispausto sniego sluoksniu, provėžotos. 

  Slidžius kelių ruožus barsto ir valo AB "Kelių priežiūra", tačiau vairuotojai prašomi atsižvelgti į kelio dangos būklę ir rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį bei laikytis didesnio nei įprasta saugaus atstumo.

  Žiemiškai geriausios sąlygos yra Plungės rajone. Ukmergės, Širvintų ir Skuodo rajonuose slidžių kelių ruožų yra tik rajoniniuose keliuose.

  Beveik visoje Lietuvoje silpnas snygis arba lietus su sniegu. Raseinių rajone eismo sąlygas sunkina lijundra.

  Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai daugelyje šalies rajonų išlieka padengti prispausto arba puraus sniego sluoksniu, slidūs ir provėžoti.

  Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, dieną vietomis, didesnė tikimybė rytiniuose ir pietiniuose rajonuose, nesmarkiai snigs. Vėjas šiaurės rytų, šiaurės, 6–11 m/s. Aukščiausia temperatūra nuo 3 iki 8 laipsnių šalčio.

  Dar šia tema

  KET pažeidę pradedantieji vairuotojai papildomus mokymus galės baigti po karantino
  Tragiška avarija Trakų rajone: žuvo penki jauni žmonės
  Tegai:
  eismas, vairuotojai

  Svarbiausios temos