14:55 2021 Vasario 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.2121
 • RUB90.6697
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Moteris taip pat turės atsakyti ir už karantino reikalavimų nepaisymą — ji iš savivaldybės, kurioje gyvena, išvyko į kitą, neturėdama tam teisės

  VILNIUS, sausio 14 — Sputnik. Kaišiadorių rajone pasieniečiai sulaikė kaunietę, kuri automobiliu "Volkswagen Touran" gabeno nelegalias cigaretes, rašo Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

  Trečiadienį VSAT pareigūnai, greitkelyje Vilnius–Kaunas, ties Kaišiadorių rajono Jakštonių kaimu, patikrinti sustabdė automobilį "Volkswagen Touran".

  Lietuviškais registracijos numeriais pažymėtą transporto priemonę vairavo tvarkingus asmens dokumentus turėjusi 59-erių Kauno gyventoja.

  Patikros metu mašinos bagažinėje pasieniečiai aptiko polietileno plėvele apvyniotas dėžes. Jose rasta 1500 pakelių cigarečių "Dakota American Blend" su Rusijos akcizo mokesčio ženklais ir 520 pakelių cigarečių "Fest", pažymėtų baltarusiškomis banderolėmis.

  Pradėta administracinė teisena dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką.

  Kaunietei gresia bauda nuo 5 200 iki 6 000 eurų. Moteris taip pat turės atsakyti ir už karantino reikalavimų nepaisymą — ji iš savivaldybės, kurioje gyvena, išvyko į kitą neturėdama tam teisės.

  Dar šia tema

  Pasienyje su Baltarusija neliko eilių
  Lietuvos gyventojų judėjimas tarp savivaldybių apribotas iki sausio 3 dienos
  Į Klaipėdą vėl atplaukė tas pats laivas su dviem neteisėtais migrantais
  Tegai:
  apribojimas, karantinas, cigarečių kontrabanda, Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT)

  Svarbiausios temos