02:34 2021 Sausio 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.2143
 • RUB91.2538
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Netoli Baltarusijos sienos buvo pastebėti du įtartini žmonės, kurie rankose nešėsi du neaiškius siuntinius

  VILNIUS, sausio 14 — Sputnik. Lietuvos pasieniečiai netoli sienos su Baltarusija sulaikė cigarečių kontrabandą gabenantį vyrą, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT). 

  Šeštadienio vakarą Vilniaus pasienio rinktinės Adutiškio posto pasieniečiai patruliavo Švenčionių rajone esančio Kackonių kaimo pakraštyje. Už 700 metrų nuo Baltarusijos sienos jie pastebėjo du vyrus, tamsoje einančius per lauką. Kiekvienas jų rankose turėjo po siuntinį.

  Pasieniečiai bandė juos sustabdyti. Vienam pavyko pabėgti be krovinio, o kitas buvo sugautas.

  Sulaikytasis — 23 metų Švenčionių gyventojas, kuris jau buvo pažįstamas pasieniečiams. Pakuotėse buvo rasti du tūkstančiai pakelių cigarečių su Baltarusijos akcizo ženklais.

  Ištyrę įvykio vietą, VSAT pareigūnai sniege pastebėjo vieno žmogaus pėdas, vedančias į Baltarusiją ir atgal. Sulaikytasis prisipažino perėjęs valstybės sieną. Po apklausos vyras buvo paleistas.

  Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamajam gali grėsti bauda nuo 5 760 iki 6 000 eurų, nes tai nėra pirmas toks pažeidimas. Taip pat atliekamas tyrimas dėl neteisėto sienos kirtimo. Už tai galima sulaukti baudos arba laisvės atėmimo iki dvejų metų.

  Tegai:
  kontrabanda, Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT)

  Svarbiausios temos