23:04 2021 Kovo 02
Tiesioginis eteris
 • USD1.2028
 • RUB88.6885
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Stebint naujausias vilniečių judumo tendencijas, nuo šiandienos keičiami aktyviausių maršrutų tvarkaraščiai, kad keleiviai nesibūriuotų, galėtų laikytis saugių atstumų

  VILNIUS, sausio 18 — Sputnik. Antrąją šių metų savaitę keleivių skaičius viešajame transporte kasdien augo, rašo Vilniaus miesto savivaldybė.

  Palyginus sausio pradžią su praėjusia savaite kelionių darbo dienomis padaugėjo daugiau nei 8 procentais.

  Todėl, stebint naujausias vilniečių judumo tendencijas, nuo sausio 18 dienos keičiami aktyviausių maršrutų tvarkaraščiai, kad keleiviai nesibūriuotų, galėtų laikytis saugių atstumų.

  Pasak "Susisiekimo paslaugos" direktorės Modestos Gusarovienės, bendri viešojo transporto srautai šiuo metu apie 67,9 proc. mažesni nei iki karantino, tačiau nuo sausio pradžios pastebima, kad keleivių palaipsniui daugėja.

  "Reaguodami į tai operatyviai pritaikome viešojo transporto kursavimo dažnumą. Tam, kad kelionės būtų saugios, o piko metu išvengtume keleivių susibūrimų. Vis tik bet kokį judėjimą po miestą vis dar svarbu planuotis atsakingai, vengti nebūtinų kelionių iš namų", — sakė Gusarovienė.

  Nuo šiandienos greitųjų autobusų, autobusų ir troleibusų maršrutai, kuriuose keleivių daugiausia, piko ir dienos metu kursuos dažniau. Greitieji autobusai kursuos kas 5-6 min.

  Priminta, kad stotelėse, autobusuose ir troleibusuose privaloma dėvėti apsaugines veido kaukes, kad jos dengtų nosį ir burną, laikytis saugaus atstumo. Būtina dezinfekuoti rankas įlipant ir išlipant, dezinfekcinio skysčio keleiviai ras kiekviename autobuse ir troleibuse. Jei sėdimos vietos užimtos, lipti draudžiama — palaukite kito autobuso ar troleibuso.

  Autobusai ir troleibusai nuolat dezinfekuojami — kruopščiai valomi turėklai, durų rankenos, porankiai, sėdynių atlošų rankenos ir kiti keleivių liečiami paviršiai. Taip pat valomos grindys, transporto priemonių išorė. Galutinėse stotelėse autobusai ir troleibusai kaskart išvėdinami.

  Dar šia tema

  Lietuvoje beveik perpus sumažėjo naujų COVID-19 atvejų
  Vokietijoje aptikta nauja koronaviruso mutacija
  Lenkija gavo perpus mažiau "Pfizer" vakcinų nei buvo planuota
  Tegai:
  koronavirusas, Vilniaus viešasis transportas, Vilnius

  Svarbiausios temos