15:11 2021 Kovo 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.2048
 • RUB88.8857
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Įtariama, kad pareigūnas reikalaudavo kyšių iš seksualines paslaugas teikiančių asmenų, žadėdamas nepatraukti jų administracinėn atsakomybėn

  VILNIUS, sausio 19 — Sputnik. Lazdijų rajono PK tyrėjas buvo atleistas iš vidaus tarnybos už pareigūno vardo pažeminimą, praneša Lietuvos policija. 

  Alytaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas šiais metais atliko tarnybinį patikrinimą. Pareigūno atžvilgiu yra atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl nusikalstamų veikų, numatytų Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 225 str. (kyšininkavimo), 227 str. (papirkimo) ir 228 str. (piktnaudžiavimo).

  Surinktais duomenimis pareigūnas galimai reikalaudavo kyšių iš seksualines paslaugas teikiančių asmenų, žadėdamas nepatraukti jų administracinėn atsakomybėn. Daugiau nei 17 metų policijoje tarnaujantis vyras savo poelgiu pažeidė tarnybinės etikos principus veikti valstybės interesais bei veikė priešingai policijos uždaviniams ir interesams. 

  Įtariama, kad 37 metų tyrėjas, piktnaudžiaudamas tarnybine padėtimi, gavo asmeninės naudos už neteisėtą neveikimą ir pažemino policijos pareigūno vardą.

  Ikiteisminio tyrimo metu pareigūnui pareikšti įtarimai dėl kyšininkavimo bei piktnaudžiavimo. Jam paskirtos kardomosios priemonės — rašytinis pasižadėjimas neišvykti ir dokumento paėmimas.

  Dar šia tema

  Vilniaus rajono miške nežinomi asmenys peiliu sužalojo vyrą
  Klaipėdos VPK prašo pagalbos nustatant eismo įvykio aplinkybes
  Klaipėdos apskrityje skirtos nuobaudos už darbą karantino metu
  Tegai:
  policija

  Svarbiausios temos