08:47 2021 Vasario 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.2121
 • RUB90.6697
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Pabrėžiama, kad šiems keturiems asmenims surašyti protokolai už neteisėtai sumedžioto žvėries gabenimą — bauda iki 1 800 eurų

  VILNIUS, sausio 20 — Sputnik. Sausio viduryje Panevėžio gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai vykdydami kontrolės reidą tarp Panevėžio ir Vilniaus apskrities, Ukmergės rajone sulaikė keturis asmenis, kurie neteisėtai sumedžiojo tauriojo elnio patiną, praneša Aplinkos apsaugos departamentas (AAD).

  Pabrėžiama, kad šiems keturiems asmenims surašyti protokolai už neteisėtai sumedžioto žvėries gabenimą — bauda iki 1 800 eurų.

  Nušovusiam patiną šauliui gresia bauda iki 1 800 eurų ir teisės medžioti atėmimas iki 5 metų. Taip pat jis turės atlyginti aplinkai padarytą žalą.

  "Patikrinus medžioklės lapą paaiškėjo, kad jame nėra duomenų apie sumedžiotą žvėrį, o susisiekus su klubo pirmininku paaiškėjo, kad medžioklės ploto vienete limitas išnaudotas jau gruodžio pradžioje ir apie tai informuoti visi klubo nariai", — teigiama pranešime.

  Pabrėžiama, kad medžiojant nesilaikyta ne tik medžioklės taisyklių, bet ir medžioklės etikos, nes žvėris pribaigtas artimu šūviu į galvą, nekreipiant dėmesio, kad trofėjus bus sugadintas.

  Tuo pačiu, bylos perduotos Vilniaus regiono apylinkės teismo Ukmergės rūmams spręsti dėl įrankių ir priemonių konfiskavimo ir nuobaudų dydžio.

  Dar šia tema

  Klaipėdos apskrityje skirtos nuobaudos už darbą karantino metu
  Už saviizoliacijos taisyklių pažeidimą vilniečiui gresia kalėjimas
  Tegai:
  elnias, bauda, medžioklė

  Svarbiausios temos