11:37 2021 Kovo 08
Tiesioginis eteris
 • USD1.1938
 • RUB88.8807
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Rytojus Dvyniams palankus profesinėje srityje, galite pasiekti daug, ypač jei klausysitės artimųjų patarimų, Mergelėms palanki diena spręsti materialius klausimus, Šauliams derėtų nekonfliktuoti ir tvardyti emocijas

  Rytojus tiesiogine prasme yra perpildytas audringų aistrų ir išgyvenimų. Kintanti nuotaika, veiksmų ir jausmų spontaniškumas, ryškus ekscentriškumas — visa tai gali būti įelektrinto dienos emocinio fono pasekmė. Nenustebkite, jei daugelis aplinkinių rytoj aštriai reaguos į viską. Šiuo atžvilgiu žvaigždės pataria neįžeisti kitų žmonių jausmų ir interesų — tai gali baigtis katastrofa. Tačiau ši diena pakurs ambicijas ir padės pasiekti sėkmę darbe, karjeroje ir meilėje.

  Avinas (03.21-04.20) Šiuo metu gali atsirasti viliojamų darbo pasiūlymų. Derybos bus sėkmingos ir galėsite pasiekti norimų rezultatų. Vienintelis įspėjimas yra tas, kad jūs nedalyvautumėte veikloje, kuri kelia net ir nedidelę riziką, ir stebėtumėte savo finansus. 

  Jautis (04.21-05.21) Turite būti atsargūs dėl naujų verslo pasiūlymų, kad ir kokie perspektyvūs jie atrodytų. Jei vis tiek kyla abejonių, turėtumėte pasikonsultuoti su specialistais. Dabar palankus metas pirkimams, tiek mažiems, tiek pakankamai dideliems. 

  Dvyniai (05.22-06.21) Atėjo asmeninio praturtėjimo laikas ir jis beldžiasi į jūsų duris. Šią dieną galite priimti lemtingus sprendimus dėl profesinių ir finansinių klausimų. Artimųjų padedami pasieksite puikių rezultatų. 

  Vėžys (06.22-07.22) Darykite tai, kas jums padės greitai pasiekti rezultatų. Vykdydami svarbias derybas turite vadovautis proto balsu, o galimi nesutarimai turėtų būti išspręsti kompromisu. Sėkmę žada kelionės dėl asmeninių ar verslo priežasčių. 

  Liūtas (07.23-08.23) Per šį laiką jums kils daugiausia malonių klausimų. Bus naujų įdomių pasiūlymų, į kuriuos verta atkreipti dėmesį. Stenkitės ginčytinus klausimus išspręsti be konfliktų. Negalima prisiimti skolinių įsipareigojimų dabar. 

  Mergelė (08.24-09.22) Ši diena sukurs palankias sąlygas spręsti materialinius klausimus. Pasiruoškite akimirksniu reaguoti, priimti sprendimus ir pakeisti savo planus. Bendravimas su artimaisiais įkraus teigiama energija. Turėtumėte išklausyti jų patarimų. 

  Svarstyklės (09.23-10.22) Šis laikotarpis yra palankus naujiems planams įgyvendinti. Darykite tai, kas sustiprina jūsų pozicijas, tačiau palikite laiko susitikti ir pabendrauti su draugais. Finansiniais klausimais turėtumėte būti atsargūs ir geriau susilaikyti nuo didelių išlaidų. 

  Skorpionas (10.23-11.21) Konfliktai su artimaisiais gali sugadinti jūsų nuotaiką. Būkite atsargūs spręsdami savo finansinius reikalus ir neskubėkite priimti sprendimus. Rekomenduojama laikinai įšaldyti visas išlaidas poilsiui ir pramogoms. 

  Šaulys (11.22-12.21) Svarbius dalykus geriau atidėti. Dabar gali pasirodyti, kad kai kuriais klausimais esate nekompetentingas. Turėsite abejonių ir neapibrėžtumo. Dėl to pradės kauptis vidinė įtampa ir dirglumas. Svarbiausia suprasti, kad šis laikotarpis netrukus praeis.

  Ožiaragis (12.22-01.20) Jei norite pokyčių, turėtumėte asmeniškai pasirūpinti, kad jie įvyktų kuo greičiau. Jei nesiimsite veiksmų, viskas vyks kaip įprasta. Stenkitės praleisti daugiau laiko žmonių, su kuriais jums yra jauku ir įdomu, draugijoje. 

  Vandenis (01.21-02.19) Pirmiausia dabar reikia kelti pagrindinius poreikius — būstą, maistą, gydymą. Šiose savo gyvenimo srityse pirmiausia turėtumėte naudoti lėšas iš šeimos biudžeto. Santykiuose su šeimos nariais stenkitės vengti kritikos ir priekaištų. 

  Žuvys (02.20-03.20) Dabar galite daryti tai, ką seniai norėjote. Gali kilti sunkumų finansiniais klausimais. Veiksmingi bus susitikimai su draugais ir pažįstamais. Artimųjų palaikymas ir patikimi patarimai suteiks pasitikėjimo savimi. 

  Tegai:
  horoskopas

  Svarbiausios temos