04:19 2021 Balandžio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.2051
 • RUB92.2786
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (400)

  Atlikdami procesinius veiksmus pareigūnai Druskininkuose ir Lazdijuose sulaikė tris Varėnos pasienio rinktinės pareigūnus, visi trys sulaikytieji buvo uždaryti į areštinę

  VILNIUS, sausio 27 — Sputnik. Atlikdami anksčiau pradėto ikiteisminio tyrimo veiksmus VSAT Imuniteto valdybos pasieniečiai sulaikė tris pareigūnus, įtariamus kontrabandos organizavimu ir piktnaudžiavimu tarnyba, rašoma VSAT pranešime.

  Pranešta, kad taip pat sulaikytas ir dar vienas druskininkietis.

  Pabrėžiama, kad dar pernai VSAT Imuniteto valdybos pasieniečiai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl kontrabandos gabenimo iš Baltarusijos. Atlikdami procesinius veiksmus jie Druskininkuose ir Lazdijuose sulaikė tris Varėnos pasienio rinktinės pareigūnus.

  Jie įtariami kontrabandos organizavimu ir piktnaudžiavimu tarnyba. Antradienį visi trys sulaikytieji buvo uždaryti į areštinę.

  Taip pat prieš korupciją kovojančio VSAT padalinio pasieniečiai tą pačią dieną Druskininkuose sulaikė vietinį gyventoją. Jis įtariamas bendrininkavimu gabenant kontrabandą. Vyras irgi buvo uždarytas į areštinę.

  VSAT taip pat pradėtas tarnybinis patikrinimas. Be baudžiamosios atsakomybės, sulaikytiems pareigūnams gresia griežčiausia Vidaus tarnybos statute numatyta bausmė — atleidimas iš tarnybos už pareigūno vardo pažeminimą.

  Temos:
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (400)
  Tegai:
  kontrabanda, pasieniečiai

  Svarbiausios temos