19:26 2021 Kovo 02
Tiesioginis eteris
 • USD1.2028
 • RUB88.6885
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Lietuvos oro uostų atstovai fiksuoja atvejų, kai keleiviai negalėjo tęsti kelionės dėl neigiamo COVID-19 testo rezultato nebuvimo nurodyta kalba

  VILNIUS, sausio 28 — Sputnik. Skrydžius iš Lietuvos oro uostų planuojantys keleiviai turėtų žinoti, kad keliaujant į kai kurias šalis gali prireikti neigiamos COVID-19 testo pažymos ne tik lietuvių, bet ir kitomis užsienio kalbomis.

  Apie tai keleiviams primena Lietuvos oro uostų atstovai, užfiksavę atvejų, kai keleiviai dėl šios priežasties negalėjo tęsti kelionės.

  Primenama, kad oro linijų atstovai, registruojant ir laipinant keleivius į lėktuvą, gali paprašyti pateikti dokumentą, patvirtinantį neigiamą COVID-19 testo rezultatą nurodyta kalba. 

  "Įprastai užtenka turėti neigiamą koronaviruso testą lietuvių ir anglų kalbomis, tačiau kai kuriais atvejais iš keleivių gali būti prašoma turėti pažymą ir kita užsienio kalba, išduotą būtent testą atlikusios laboratorijos", — teigia Lietuvos oro uostų atstovai.

  Reikia atkreipti dėmesį, kad skirtingos šalys dėl COVID-19 testavimo procedūrų taiko ne vienodus reikalavimus, pavyzdžiui, dėl testo atlikimo laikotarpio, testavimo metodų ar taikomų išimčių. Be to, vis daugiau šalių pripažįsta ne tik PGR metodu atlikto tyrimo pažymas, bet ir antigenų testavimo metodu atliktus tyrimus. 

  Apie šiuo metu patvirtintas tiesioginių skrydžių kryptis ir reikalavimus keleiviams atvykstant ir išvykstant iš Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostų išsamiai galima susipažinti specialiame polapyje, paspaudus šią nuorodą

  Dar šia tema

  Čaplinskas COVID-19 pacientams patarė mažinti cholesterolio kiekį
  Lietuvoje COVID-19 atvejų skaičius per parą išaugo beveik dvigubai
  Tegai:
  lietuvių kalba, COVID-19, Lietuvos oro uostai

  Svarbiausios temos