10:24 2021 Vasario 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.2146
 • RUB89.4919
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Įtariama, kad naminė degtinė būdavo sandėliuojama Ketvergiuose, po to pervežama į Dituvą, prekiauta vietoje, bei mažesniais kiekiais vežta į Klaipėdą

  VILNIUS, sausio 27 — Sputnik. Klaipėdos miesto policijos pareigūnai sulaikė, įtariama, namine degtine prekiavusius asmenis, praneša Policijos departamentas.

  Gavę informacijos, kad uostamiestyje gali būti prekiaujama namine degtine, uostamiesčio pareigūnai ikiteisminį tyrimą pradėjo pernai lapkritį. Tyrimo metu buvo nustatyta, jog naminė degtinė, galimai, būdavo sandėliuojama Klaipėdos rajone, Ketvergiuose. Po to — pervežama į Dituvą, prekiauta vietoje, bei mažesniais kiekiais vežta į Klaipėdą. 

  Įtariama, kad uostamiestyje naminė degtinė būdavo realizuojama dviejuose Rumpiškės gatvėje esančiuose butuose. Praėjusią savaitę uostamiesčio pareigūnai sulaikė ir į areštinę uždarė du įtariamus asmenis. 

  1963 metais gimęs vyras pareigūnams įkliuvo, kai automobiliu "VW Passat" vežė apie 120 litrų skysčio, skleidžiančio naminės degtinės kvapą, bei, atlikus kratą jo  gyvenamojoje vietoje Dituvoje, buvo rasta 370 pakelių kontrabandinių cigarečių. 1965 metais gimusio vyro namuose, Ketvergiuose, per kratą buvo rasta apie 60 litrų naminės degtinės, mini aparatas, galimai, jai gaminti ir 1255 eurai, įtariama, gauti pardavus naminę degtinę. 

  Vėliau vyrams skirta kardomoji priemonė — pasižadėjimas neišvykti. Ikiteisminis tyrimas tęsiamas.

  Pagal LR BK 201 straipsnio 2 dalį, tam, kas turėdamas tikslą realizuoti neteisėtai pagamino, laikė, gabeno penkiasdešimt arba daugiau litrų naminių stiprių alkoholinių gėrimų arba juos realizavo, gresia bauda arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.

  Uostamiesčio pareigūnai dėl nusikalstamų veikų, susijusių su stiprių naminių alkoholinių gėrimų gamyba, laikymu ar realizavimu, 2020 metais pradėjo du ikiteisminius tyrimus, 2019 metais — vieną. 

  Visoje Klaipėdos apskrityje dėl tokio pobūdžio nusikalstamų veikų 2020 m. buvo pradėti 29, 2019 m. — 34 ikiteisminiai tyrimai.

  Dar šia tema

  Lietuvos policija gavo pranešimą apie sprogmenį Prezidentūroje
  Lietuvos policija išnarpliojo šuns vagystę Klaipėdoje
  Lietuvos policija Klaipėdoje ieško automobilio, kuriuo buvo partrenkta moteris
  Tegai:
  Klaipėda, policija

  Svarbiausios temos