20:07 2021 Kovo 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.1938
 • RUB88.8807
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1493)

  Tuo pačiu ji teigia, kad konkretus planavimas turi būti aiškus ir nuoseklus, kad jį būtų galima pasiekti, o esant palankiai situacijai — paspartinti

  VILNIUS, sausio 28 — Sputnik. Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen su prezidentu Gitanu Nausėda aptarė masinės vakcinacijos svarbą. Apie tai ji rašė savo Facebook paskyroje.

  "Šių metų tikslas akivaizdus — kuo efektyvesnis ir platesnis skiepijimasis. Kiekvienas turime įvertinti rizikas ir priimti sprendimą. Esame atsakingi ne tik už save, bet ir už kitus. Šiandien apie tai kalbėjome su prezidentu Gitanu Nausėda. Žinau, kad pasiruošimai plataus masto vakcinavimui jau vyksta tiek ministerijų, tiek savivaldos lygmeniu", — rašė ji.

  Seimo pirmininkė taip pat pabrėžė, kad apie tai kalba ir su liberalų merais, ir teigė, kad neturi jokio pagrindo netikėti EK įsipareigojimu padėti Lietuvai įsigyti tiek vakcinos dozių, kad iki vasaros pabaigos būtų galima paskiepyti 7 iš 10 dešimties šalies gyventojų.

  Tuo pačiu ji teigia, kad konkretus planavimas turi būti aiškus ir nuoseklus, kad jį būtų galima pasiekti, o esant palankiai situacijai — paspartinti.

  "Manau, labai svarbu visuomenei nesukelti lūkesčių, kurie neįgyvendinami, nes tai gali skatinti nusivylimą, paveikti skiepyjimosi procesą ar net apsisprendimą skiepytis. Taip pat svarbu kelti maksimalų pasitikėjimą visose grandyse, kurios dalyvauja organizuojant ir vykdant skiepijimo procesus. Reikėtų įtraukti įvairių sričių — kultūros, verslo, sporto bei mokslo — lyderius, kuriais žmonės pasitiki tiek nacionaliniu mastu, tiek savivaldybėse, seniūnijose, miesteliuose ir kaimuose", — rašė ji.

  Seimo pirmininkės teigimu, tik veikiant kartu bus galima pasiekti rezultatų.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1493)
  Tegai:
  Gitanas Nausėda, Viktorija Čmilytė-Nielsen

  Svarbiausios temos