01:46 2021 Vasario 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.2121
 • RUB90.6697
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  VVKT atkreipia dėmesį, kad bet kokie viešoje erdvėje atsiradę siūlymai įsigyti vakcinų nuo COVID-19 ligos — tikrovės neatitinkanti informacija

  VILNIUS, sausio 28 — Sputnik. Virtualioje erdvėje sukčiai jau pradėjo siūlyti įsigyti neaiškios kilmės preparatų, neva apsaugančių nuo koronaviruso, informuoja Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba.

  VVKT atkreipia dėmesį, kad bet kokie viešoje erdvėje atsiradę siūlymai įsigyti vakcinų nuo COVID-19 ligos — tikrovės neatitinkanti informacija, galbūt paprasčiausias noras pasipelnyti. Tokiu būdu yra platinami falsifikuoti neaiškios kilmės produktai.

  VVKT primygtinai ragina žmones nepirkti neaiškios kilmės produktų, pristatomų kaip vakcinos ar vaistai, bei neužsiimti savigyda. 

  "Būtina atminti, kad vakcinų nuo COVID-19 neįmanoma įsigyti nei internete, nei vaistinėse. Šiuo metu vakcinas nuo COVID-19 perka tik valstybių Vyriausybės", — rašoma pranešime. 

  Lietuvoje vakcinacija prasidėjo gruodžio 27 dieną. Gyventojai šiuo metu skiepijami tik sveikatos priežiūros įstaigose, kurios vakcinas gauna netiesiogiai iš Ekstremalių sveikatai situacijų centro.

  Dar šia tema

  Lietuvos oro uostai: COVID-19 testo rezultatas turi būti ne tik lietuvių kalba
  PSO teigia, kad nėra duomenų apie vakcinos poveikį COVID-19 perdavimo rizikai
  COVID-19 statistika Lietuvoje: per parą atvejų mažiau, mirčių nemažėja
  Tegai:
  COVID-19

  Svarbiausios temos