10:15 2021 Vasario 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.2146
 • RUB89.4919
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1404)

  Gydytojas pažymėjo, kad darbas ekspertų grupėse turi "vieną šalutinį poveikį" — atima daug brangaus laiko

  VILNIUS, sausio 31 — Sputnik. Gydytojas Vytautas Kasiulevičius traukiasi iš COVID-19 ekspertų grupių, veikiančių tiek prie Prezidentūros, tiek prie Vyriausybės. Apie savo apsisprendimą jis pranešė savo socialinio tinklo paskyroje Facebook sekmadienį.

  "Vakar informavau prezidento ir premjerės atstovus, kad pasitraukiu iš abiejų COVID-19 ekspertų grupių. Visi metai COVID-19 temoje yra labai ilgas laikotarpis. Gal net per ilgas. Šis mano sprendimas nėra kaip nors susijęs su kokiais nors požiūrių skirtumais į pandemijos valdymą", — rašo Kasiulevičius.

  Medikas pabrėžė, kad vakcinacija, testavimas ir židinių valdymas taps esminiais įrankiais ateityje siekiant kontroliuoti COVID-19 infekcijos plitimą, o karantino priemonės bus taikomos vis rečiau.

  "Neabejoju, kad tiek Prezidento, tiek Premjerės grupėse sutelkti ekspertai yra profesionalūs ir gebantys padėti išvairuoti mūsų šalį šiame sudėtingame laikotarpyje. Kiek teko patirti tiek Simonas Krėpšta, tiek Živilė Gudlevičienė yra puikūs grupių moderatoriai, o LSMU profesoriai Kęstutis Petrikonis ir Ramunė Kalėdienė puikiai vadovavo abiem ekspertų pogrupiams Prezidentūroje ir Vyriausybėje, kuriuose man teko garbė dirbti", — teigia Kasiulevičius.

  Pasak mediko, toks visuomeninis darbas turi "vieną šalutinį poveikį" — atima daug brangaus laiko. 

  "O tie, kuriems tą laiką privalai atiduoti, dažniausiai būna pernelyg kantrūs. Kaip sakė vienas mano pacientas, gal jau sugrįškit, daktare. Daugiau kaip ir nieko neturiu pasakyti. Nebent tai, kad nepaisant visų patirtų ir būsimų sunkumų viskas galiausiai baigsis gerai", — rašė Kasiulevičius.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1404)

  Dar šia tema

  Biorobotų pasaulis: Lietuvoje paragino apsisaugoti nuo COVID-19 visuotiniu sekimu
  Trečioji COVID-19 banga: Latvijoje susimąstė dėl karo medicinos principo taikymo
  Italijoje gydytojas žudė pacientus su COVID-19, kad atlaisvintų lovas
  COVID-19 statistika Lietuvoje: per parą patvirtinta daugiau kaip 800 naujų atvejų
  Tegai:
  COVID-19

  Svarbiausios temos