14:22 2021 Vasario 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.2121
 • RUB90.6697
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Daugiausia vilkikių stovi pasienio punkte Kamennyj Log, sunkvežimių eilės pastebimos Latvijos ir Lenkijos kryptimis, tačiau vilkikų ten žymiai mažiau

  VILNIUS, sausio 31 — Sputnik. Baltarusijos ir Lietuvos pasienyje vėl susidarė sunkvežimių eilės — prie įvažiavimo į Lietuvą susikaupė daugiau kaip 800 sunkvežimių, praneša Baltarusijos valstybės sienos komitetas.

  10:00 valandos duomenimis, daugiausia vilkikų stovi pasienio kontrolės punkte "Kamennyj Log-Medininkai" — daugiau nei 280 mašinų. Punkte "Kotlovka-Lavoriškės" stovi apie 200 vilkikų. Punktuose "Beniakonys-Šalčininkai" ir "Privalka-Raigardas" — po 160 sunkvežimių.

  Baltarusijos ir Latvijos pasienyje leidimo išvykti iš Baltarusijos laukia 30 sunkvežimių. Į Lenkiją bando patekti daugiau nei 100 automobilių. Ukrainos kryptimi eilių nėra.

  Baltarusijos ir Lietuvos pasienyje periodiškai susikaupia sunkvežimių eilės, dažniausiai savaitgaliais ir švenčių dienomis. Paprastai į respubliką negali patekti šimtai sunkvežimių, tenka laukti labai ilgai. Panaši situacija pastebima ir link Latvijos bei Lenkijos iš Baltarusijos, tačiau eilių yra mažiau.

  Dar šia tema

  Vilniuje dideliu greičiu skriejęs vairuotojas liko be teisių
  Pasieniečiai sulaikė ukrainietį, kuris pateikė suklastotą vairuotojo pažymėjimą
  Jefremovas kolonijoje "dirba kaip Dzeusas", "prisijaukina žaibą", sakė advokatas
  Policija nufilmavo, kaip girtas vyras vairuodamas traktorių valė sniegą
  Vilniaus rajone susidūrus dviem automobiliams žuvo jaunuolis
  Tegai:
  Baltarusija, Lietuva, pasienis

  Svarbiausios temos