11:10 2021 Kovo 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.1938
 • RUB88.8807
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Pranešama, kad pasieniečiai keleivį sulaikė ir pristatė į Vilniaus oro uosto užkardos tarnybines patalpas

  VILNIUS, vasario 1 — Sputnik. VSAT pareigūnai Vilniaus oro uoste sulaikė iš Graikijos atvykusį Palangos gyventoją, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba.

  Pažymima, kad patikros metu paaiškėjo, jog už nusikaltimo padarymą nuteisto vyro paieška paskelbta vos prieš kelias dienas.

  Lietuvos policija
  © Sputnik / Владислав Адамовский

  Pabrėžiama, kad sekmadienio vakarą Vilniaus oro uoste pasieniečiai patikrino reisu iš Atėnų per Larnaką ir Minską atskridusių keleivių dokumentus.

  Kontrolės metu VSAT pareigūnai nustatė, kad vieno atvykusiojo, Palangoje gyvenančio 35 metų vyro, paiešką šių metų sausio 26-ąją paskelbė to paties miesto policija. Jis yra nuteistas už nusikaltimo padarymą.

  Pranešama, kad pasieniečiai keleivį sulaikė ir pristatė į Vilniaus oro uosto užkardos tarnybines patalpas. Tą pačią dieną ieškomasis perduotas atvykusiam sostinės policijos konvojui.

  Kaip teigiama pranešime, praėjusiais metais VSAT pareigūnams iš viso įkliuvo 1 775 asmenys, kurių dėl įvairių nusižengimų ir nusikaltimų ieškojo Lietuvos bei užsienio teisėsaugos žinybų pareigūnai.

  Tegai:
  nusikaltimas, Vilniaus oro uostas, Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT)

  Svarbiausios temos