14:41 2021 Kovo 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.2034
 • RUB88.6563
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1476)

  Jos teigimu, šiandien Ekstremalių situacijų komisijoje labai išsamiai diskutuota dėl laipsniško karantino laisvinimo plano. Vyriausybės pasitarime planuojama leisti veikti lauko slidinėjimo centrams

  VILNIUS, vasario 1 — Sputnik. Dėl sumažėjusio sergamumo rodiklio galimas laipsniško karantino laisvinimo planas, teigia ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė savo Facebook paskyroje.

  "Šiandien Ekstremalių situacijų komisijoje labai išsamiai diskutavome dėl laipsniško karantino laisvinimo plano. Jau netrukus — Vyriausybės pasitarime planuojame leisti veikti lauko slidinėjimo centrams", — rašo ji.

  Jos teigimu, lauko slidinėjimo trasų vadovai labai atsakingai ruošiasi veiklos pradžiai, testuoja savo darbuotojus, yra pasirengę dezinfekcijai.

  Tuo pačiu planuojama, kad bilietus bus galima įsigyti tik internetu, tai veiks ir kaip lankytojų registracija. Maksimalus apsilankymo laikas būtų 2 val.

  Šalyje iš viso yra 6 lauko slidinėjimo centrai. Tačiau Lietuvoje vis dar ribojamas žmonių judėjimas tarp savivaldybių, centrai galės aptarnauti savo savivaldybės gyventojus.

  "Ekonomikos ir inovacijų ministerija taip pat yra pateikusi siūlymus Sveikatos ministerijai ir Esktremalių situacijų komisijai spręsti dėl prekybos vietų galimo atlaisvinimo, turint atskirus įėjimus iš lauko ir ribojant klientų skaičių", — rašo ji.

  Kaip rašė Armonaitė, kaip bus su grožio paslaugų veikla, ribojant klientus ir nustatant kvadratūrą, Vyriausybė turėtų diskutuoti ir spręsti šią savaitę.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1476)
  Tegai:
  Aušrinė Armonaitė, karantinas

  Svarbiausios temos