19:47 2021 Kovo 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.1938
 • RUB88.8807
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1493)

  Slidinėjimo centrų lankytojai bilietus galės įsigyti tik internetu, o centruose negalės praleisti daugiau kaip 2 valandas

  VILNIUS, vasario 1 — Sputnik. Vyriausybė pirmadienio posėdyje leido nuo antradienio duris atverti lauko slidinėjimo centrams. 

  Toks siūlymas buvo pristatytas prieš pat Vyriausybės posėdį, po Vyriausybės ekstremalių situacijų komisijos (VESK) posėdžio.

  Slidinėjimo centrai turės užtikrinti, kad bilietų platinimas vyktų elektroniniu būdu, į juos patekti būtų galima tik su išankstine registracija.

  Klientų skaičius bus ribojamas užtikrinant, kad vienam žmonių keltuvui tektų 30 slidinėjimo centro lankytojų. Slidinėjimo įrangos nuomoti nebus galima, o klientas centre negalės praleisti daugiau kaip 2 val.

  "Šiandien Ekstremalių situacijų komisijoje labai išsamiai diskutavome dėl laipsniško karantino laisvinimo plano. Jau netrukus — Vyriausybės pasitarime planuojame leisti veikti lauko slidinėjimo centrams. Lauko slidinėjimo trasų vadovai labai atsakingai ruošiasi veiklos pradžiai, testuoja savo darbuotojus, yra pasirengę dezinfekcijai. Planuojama, kad bilietus bus galima įsigyti tik internetu, tai veiks ir kaip lankytojų registracija. Maksimalus apsilankymo laikas būtų 2 val. Deja, įrangos nuoma neleidžiama, taigi reikės pasirūpinti savo slidėmis ir pan." — praneša ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė savo paskyroje Facebook.

  Nuo antradienio veikti leidžiama tik lauko slidinėjimo centrams, po stogu įrengtos slidinėjimo arenos veikti ir toliau negalės.

  Praėjusį antradienį Ekonomikos ir inovacijų ministerija Vyriausybei pateikė planą, kuriame leisti veikti slidinėjimo centrams buvo siūloma jau nuo vasario 1 dienos, o grožio salonams ir mažoms parduotuvėms — nuo vasario 8 dienos.

  Karantinas Lietuvoje įvestas lapkričio 7 dieną, jo sąlygos sugriežtintos gruodžio mėnesio viduryje. Uždaryta daugelis parduotuvių, sporto ir laisvalaikio praleidimo vietų, apribotas žmonių judėjimas tarp savivaldybių ir susibūrimai namuose ir viešose vietose.

  Sausio 27 dieną Vyriausybė pratęsė karantiną iki vasario 28 dienos, bet žadėjo kas savaitę svarstyti galimybes švelninti tvarką.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1493)
  Tegai:
  slidinėjimas, karantinas

  Svarbiausios temos