07:38 2021 Balandžio 12
Tiesioginis eteris
 • USD1.1888
 • RUB91.8152
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Elektros energijos tiekimo sutrikimų priežastimi tapo šlapio sniego apdraba, kuri susikaupė ant medžių. Dėl to medžiai ar jų šakos lūžo ir virto ant skirstomojo elektros tinklo oro linijų

  VILNIUS, vasario 1 — Sputnik. Lietuvoje atkurtas elektros energijos tiekimas, nutrūkęs dėl ant elektros oro linijų nuo praėjusią savaitę iškritusio gausaus snygio nuvirtusių medžių, praneša Energijos skirstymo operatorius (ESO).

  ESO pažymėjo, jog nuolatos vyko konsultacijos su konkrečiais vartotojais, kuriems elektros energijos tiekimas buvo dingęs — jiems pastatyti generatoriai.

  ESO dar kartą atsiprašė visų vartotojų dėl patirtų nepatogumų ir padėkojo už supratingumą ir kantrybę. Taip pat padėkojo visiems darbuotojams ir specialistams, rangovams, urėdijoms ir visiems kitiems, kurie be perstojo dėjo visas įmanomas pastangas, kad elektros tiekimas žmonėms būtų atkurtas kuo greičiau.

  Energijos skirstymo operatoriaus duomenimis, nuo sausio 25 d., įskaitant trumpalaikius ir pasikartojančius gedimus, elektros energijos tiekimas atnaujintas apie 520 tūkst. namų ūkių. Unikalių atsijungusių klientų buvo apie 290 tūkst., iš jų 50 proc. turėjo pakartotinus atsijungimus. Gedimų šalinime dalyvavusių brigadų skaičius svyravo tarp 200 ir 250 brigadų, jose dirbo apie 600 žmonių.

  Elektros energijos tiekimo sutrikimų priežastimi tapo šlapio sniego apdraba, kuri susikaupė ant medžių. Neatlaikę sniego svorio medžiai ar jų šakos lūžo ir virto ant skirstomojo elektros tinklo oro linijų.

  Apie elektros dingimą klientai gali pranešti nemokamu trumpuoju klientų aptarnavimo telefonu 1852, gedimą galima registruoti ir specialioje formoje arba prisijungus ESO savitarnoje.

  Tegai:
  elektros energija, elektros oro linijos, Lietuva

  Svarbiausios temos