05:13 2021 Balandžio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.2051
 • RUB92.2786
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Pirminiais skaičiavimais, žala gamtai gali siekti daugiau nei 47 tūkst. eurų, o už neteisėtą medžioklę pažeidėjui gresia bauda nuo 800 iki 1 800 eurų

  VILNIUS, vasario 4 — Sputnik. Aplinkosaugininkai Prienų rajone aptiko nelegaliai laikomus tinklus, galimai neteisėtai sumedžiotus laukinius gyvūnus, jų kailius ir kūno dalis, praneša Aplinkos apsaugos departamentas (AAD).

  Pirminiais skaičiavimais, žala gamtai gali siekti daugiau nei 47 tūkst. eurų.

  Pabrėžiama, kad per reidą sodyboje buvo rasti du išdirbti ūdrų kailiai ir 14 ūdrų kailio dalys. Tuo pačiu, Alytaus aplinkosaugininkai rado ir galimai neteisėtai sumedžiotos ir išdorotos stirnos kailį ir mėsą, galimai neteisėtai sumedžioto elnio kaukolę su ragais ir galimai neteisėtai sumedžiotų 3 stirninų kaukoles su ragais.

  Taip pat, sodybos šeimininkas neteisėtai laikė 9 draudžiamus ne mėgėjų žvejybos įrankius — statomuosius tinklus. Už šią neteisėtą veiką surašytas Administracinių nusižengimų protokolas ir gresia bauda nuo 60 iki 200 eurų.

  Незаконная охота в Пренайском районе
  Neteisėta medžioklė Prienų rajone

  Pirminiais skaičiavimais, gamtai padaryta žala gali viršyti 47 tūkst. eurų. Už neteisėtą medžioklę pažeidėjui gresia bauda nuo 800 iki 1800 eurų.  

  Незаконная охота в Пренайском районе
  Neteisėta medžioklė Prienų rajone

  "Tokių pažeidimų netoleruosime, tęsime tyrimą dėl galimai neteisėtai sumedžiotų laukinių gyvūnų, tarp kurių yra ir saugotinų", — sakė Alytaus gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnas Saulius Kudžma.

  Tegai:
  Medžioklės įstatymas, medžioklė

  Svarbiausios temos