13:40 2021 Kovo 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.1938
 • RUB88.8807
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Už tokį nusikaltimą gresia bauda arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų

  VILNIUS, vasario 4 — Sputnik. Kalvarijos pasieniečiai sulaikė Kauno gyventoją, vairavusį krovininį automobilį "Mercedes Benz Atego", įtariama, vogtą Vokietijoje, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

  Trečiadienį vakare VSAT pareigūnai ties Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimu, kelyje Suvalkai–Marijampolė, patikrinti sustabdė krovininį automobilį "Mercedes Benz Atego". Lietuviškais registracijos numeriais pažymėtą mašiną vairavo 51 metų Kauno gyventojas. Ja buvo gabenamas automobilis "Mazda CX-5" be registracijos numerių.

  Kauniečio asmens dokumentai buvo tvarkingi, tačiau tikrinimo metu Kalvarijos pasieniečiai nustatė, kad vyras neturi teisės vairuoti tokios kategorijos transporto priemonės. Taip pat VSAT pareigūnai išsiaiškino, kad "Mercedes Benz Atego", kaip įtariama, pavogtas ir ieškomas Vokietijoje. Šio automobilio, prie kurio buvo pritvirtinti kitai transporto priemonei priklausantys numeriai, paieška paskelbta praėjusių metų gruodžio viduryje.

  Informaciją apie gabentą "Mazda CX-5" tikrinę pasieniečiai nustatė, kad ši mašina taip pat ieškoma Vokietijos teisėsaugininkų kaip, įtariama, pavogta. Jos paieška paskelbta vos prieš dvi dienas.

  Dėl nusikalstamu būdu gauto turto įsigijimo ar realizavimo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tokį nusikaltimą gresia bauda arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų. Kaunietis laikinai uždarytas Kalvarijos užkardoje esančiose specialiose patalpose.

  Dar šia tema

  Uzbekas ir lenkas bandė patekti į Lietuvą su padirbtais dokumentais
  Sulaikyti trys kontrabandos organizavimu kaltinami pasieniečiai
  Druskininkuose baltarusis partrenkė briedį, sužalotą gyvūną teko nušauti

  Svarbiausios temos