21:23 2021 Vasario 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.2121
 • RUB90.6697
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, dieną daug kur trumpai pasnigs. Vietomis truputį pustys

  VILNIUS, vasario 5 — Sputnik. Dėl buvusio ar besitęsiančio snygio sudėtingiausios eismo sąlygos šalies vakaruose — Klaipėdos ir Telšių apskrityse, taip pat dalyje Vilniaus, Kauno ir Alytaus rajonų, rašo Automobilių kelių direkcija.

  Čia kelių dangos šlapios, vietomis ir pagrindiniuose kelių ruožuose su puraus ar pažliugusio sniego provėžomis iki 10 cm. Alytaus rajone susiformavęs plikledis.

  Likusioje Lietuvos dalyje pagrindinių kelių dangos šlapios arba drėgnos, tačiau mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai visoje šalyje išlieka slidūs, provėžoti, su suspausto ar pažliugusio sniego sluoksniu, yra ir apledėjusių kelių ruožų.

  Vairuotojai raginami būti atidūs ir neskubėti bei pasirinkti esamai kelio dangos būklei tinkamą greitį ir jo neviršyti.

  Alytaus apskrityje vis dar yra sunkiai išvažiuojamų rajoninių kelių. Klaipėdos, Telšių, Šiaulių, Utenos ir Vilniaus apskrityse snygis, kitur be žymesnių kritulių. Oro temperatūra svyruoja nuo 3 iki 15 laipsnių šalčio.

  Taip pat vairuotojai įspėjami, jog dienos metu eismo sąlygas sunkins snygis.

  Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, dieną daug kur trumpai pasnigs. Vietomis truputį pustys. Vėjas besikeičiančios krypties, 5–10 m/s. Aukščiausia oro temperatūra nuo 1 iki 6 laipsnių šalčio.  

  Tegai:
  snygis, orai, Automobilių kelių direkcija

  Svarbiausios temos