19:22 2021 Kovo 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.1938
 • RUB88.8807
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Tai — ne pirmas atvejis, kai patiklios moterys, patikėjusios nepažįstamu bei niekad gyvenime nematytu asmeniu, praranda ne vieną dešimtį tūkstančių eurų

  VILNIUS, vasario 5 — Sputnik. Virtuali romantiška pažintis 47 metų Raseinių rajono gyventojai "kainavo" 10 200 eurų, rašo Šiaulių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

  Raseinių rajono gyventoja internete susipažino su vyru, kuris prisistatė dirbantis Meksikos įlankoje, vienoje naftos ir dujų gamyba užsiimančioje kompanijoje. Gyvai moteris su juo nebendravo, tik susirašinėjo ir žavėjosi jo atsiunčiamomis nuotraukomis.

  Po kurio laiko vyras parašė, kad norėtų grįžti į Lietuvą ir susitikti su ja, tačiau jis turi problemų — už darbo kontrakto nutraukimą reikia susimokėti, o Somalio piratų užpuolimo metu iš jo buvo pagrobtos banko kortelės ir dėl to jis negali disponuoti savo lėšomis. Todėl jis paprašė raseiniškės, kad ši jam į nurodytą banko sąskaitą pervestų 10 000 eurų, kuriuos jis, atvykęs į Lietuvą, žadėjo grąžinti.

  Kadangi, naudodamasi internetine bankininkyste, moteris to padaryti negalėjo, nes neleido nustatytas pinigų pervedimo limitas, tai jai teko važiuoti į Raseiniuose esantį banko padalinį. Į nurodytą sąskaitą ji pervedė 10 200 eurų.

  "Tuoj pat raseiniškė sulaukė virtualaus draugo žinutės, kad pinigus gavęs ir netrukus grįžimo į Lietuvą dokumentai bus paruošti. Bet po poros dienų ją pribloškė naujas prašymas dėl 15 500 eurų pervedimo, nes esą reikia sumokėti už išvažiavimo kodą. Kas tai per stebuklas, už kurį reikia pakloti tokią pinigų sumą, moteris nesuprato, tačiau suprato, kad pinigėlius, manipuliuodamas jos jausmais, vilioja sukčius", — rašoma pranešime.

  Tragiškiausia šioje istorijoje tai, kad moteris prarado ne savo santaupas, o iš vienos bendrovės pasiimtą paskolą, nes ji pati tokių pinigų neturėjo.

  Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl sukčiavimo.

  Dar šia tema

  Šiauliuose prostitutę iš Rusijos apiplėšė klientas
  Vilniuje dėl narkotikų sulaikytas Karo policijos pareigūnas
  Policija sulaikė vyrą su 20 litrų naminės degtinės — video
  Tegai:
  internetinis sukčiavimas, sukčiavimas, sukčius, policija, Raseinių rajonas

  Svarbiausios temos