20:00 2021 Kovo 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.1938
 • RUB88.8807
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Kaip pabrėžiama, šiuo metu didžioji dalis šalyje keliaujančių siuntų gavėjams yra pristatomos laiku

  VILNIUS, vasario 6 — Sputnik. Sausį siuntų srautas išliko toks pats kaip praėjusį gruodį, o palyginti su 2020 m. sausiu, siuntų kiekis yra 80 proc. didesnis, praneša Lietuvos pašto spaudos tarnyba.

  Palyginus su pernai metų sausiu, šiek tiek daugiau nei 30 proc. pakilo ir į užsienį siunčiamų siuntų kiekiai. Populiariausiu siuntimo būdu išlieka paštomatai — sausį jais keliavo beveik pusę visų siuntų.

  "Paprastai sausio mėnesį siuntų kiekiai stabilizuojasi ir sakome, kad šventinis laikotarpis baigėsi. Šių metų pradžia visai kitokia – intensyvumas lygiai toks pats kaip ir metų pabaigoje. Pasaulinės tendencijos jau kelis metus iš eilės rodo, kad kasmet augant elektroninės prekybos sektoriui, kartu auga ir siuntų kiekis, laiškų, priešingai — mažėja. Karantinas naujus gyventojų apsipirkimo internetu įpročius tik paspartino — sausio mėnesio statistika tai puikiai įrodo", — sakė Lietuvos pašto Rinkodaros ir pardavimų vadovas Norbertas Žioba.

  Anot jo, šiuo metu didžioji dalis šalyje keliaujančių siuntų gavėjams yra pristatomos laiku. Yra tam tikrų iššūkių, kaip pavyzdžiui, susirgę darbuotojai, praeitą savaitę buvęs snygis, prastos eismo sąlygos, kartais pasitaiko žmogiškųjų klaidų, tačiau daugelis šių nesklandumų yra laikini ir greitai išsprendžiami.

  Didesni vėlavimai fiksuojami su užsienio siuntomis, ypač gaunamų iš trečiųjų šalių, kaip Kinijos, ar siunčiamų į JAV, Kanadą, Izraelį, Kiprą, kurių judėjimą veikia pandemijos sukelti trikdžiai.

  Dar šia tema

  Lietuvos kirpyklos ir grožio salonai prašo paaiškinti, kodėl negali atsidaryti
  Šimonytė atsiprašė už "lūkesčius, kurių nevalia buvo sukelti"

  Svarbiausios temos