14:41 2021 Kovo 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.1938
 • RUB88.8807
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Saikingas šių daržovių vartojimas, priešingai, naudingas sveikatai, pažymėjo leidinio autorius. Česnakai gali sumažinti cukraus kiekį kraujyje, taip pat turi priešuždegiminį ir dezinfekcinį poveikį

  VILNIUS, vasario 6 — Sputnik. Per dažnas česnako vartojimas gali sukelti rimtų sveikatos problemų, įspėjama tinklaraštyje Sohu.

  Straipsnyje teigiama, kad daržovė kelia ypatingą pavojų žmonėms, sergantiems akių ligomis. Taigi, vienas iš šalutinių reiškinių gali būti suprastėjusi rega.

  "Taip gali nutikti dėl labai ilgalaikio česnako naudojimo maiste, todėl tarp žmonių yra dviprasmiškas posakis: "Česnakai yra naudingi sveikatai, bet kenkia akims", — sakoma straipsnyje.

  Be to, per didelis česnako kiekis maiste gali sukelti tokius simptomus kaip spengimas ausyse, burnos džiūvimas, galvos sunkumas ir atminties praradimas.

  Saikingas šių daržovių vartojimas, priešingai, naudingas sveikatai, pažymėjo leidinio autorius. Česnakai gali sumažinti cukraus kiekį kraujyje, taip pat turi priešuždegiminį ir dezinfekcinį poveikį.

  Svarbiausios temos