05:53 2021 Kovo 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.1866
 • RUB88.7408
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Mokytojos namuose vyras rado senovinių sidabro monetų kolekciją, auksinius papuošalus su deimantais, dizainerių drabužius, sidabro luitus ir pinigus

  VILNIUS, vasario 7 — Sputnik. Kanados gyventojas Alex'as Archbold'as praturtėjo atradęs daug vertingų dalykų mirusios fortepijono mokytojos namuose. Apie tai jis pasakojo portalui "Bored Panda".

  Archbold'as papasakojo, kad jis perparduoda antikvarinius daiktus ir prieš penkerius metus atidarė savo antikvarinių daiktų parduotuvę. Verslininkas susipažino su fortepijono mokytoja Bette-Joan Rac prieš porą metų, kai ji pardavė 1964 metų "Cadillac" automobilį. Jie bendravo toliau, bet Archbold'as niekada nesilankė jos namuose.

  Po mokytojos mirties antikvaras nusipirko namo turinį už dešimt tūkstančių dolerių, nors pripažįsta, kad nesitikėjo uždirbti daug, nes žinojo, kad Rac turėjo kuklias pajamas.

  Tačiau mokytojos namuose Archbold'as ir jo komanda atrado didžiulį kiekį vertingų daiktų. Antikvarai rado didelę senovinių sidabro monetų kolekciją, auksinius papuošalus su deimantais, dizainerių drabužius, sidabro luitus ir pinigines, pilnas grynųjų.

  Pirmasis iš trijų aukcionų atnešė Archbold'ui 250 tūkst. USD (208 tūkst. eurų), o iš viso jis planuoja gauti keturis šimtus tūkstančių.

  Dar šia tema

  Animacinis filmas "Šrekas" pripažintas JAV nacionaliniu turtu
  Karantino metu nekilnojamojo turto sandorių rinka Lietuvoje sulėtėjo
  Nekilnojamasis turtas Lietuvoje per metus pabrango 6,4 %
  Tegai:
  turtas, JAV

  Svarbiausios temos