00:59 2021 Vasario 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.2146
 • RUB89.4919
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Pasitaiko atvejų, kai patys vaistininkai sėda į automobilį ir veža reikiamus preparatus klientams, kad nenutrūktų gydytojo paskirto vaisto vartojimas

  VILNIUS, vasario 7 — Sputnik. Problemų gyventojai patiria ne tik dėl dingusios elektros, pašto ar maisto produktų, bet ir dėl gydymo, pastebėjo "Eurovaistinės" atstovas.

  Šiomis dienomis tenka ieškoti išeičių ir kartu su aplinkiniais pasirūpinti, kad garbingo amžiaus žmonės gautų vaistus.

  Vaistininkas Rytis Mačionis papasakojo, kad mažuose miesteliuose ar kaimeliuose tarp miškų gyvenantys žmonės dabar susitelkę ir padeda aplinkiniams. Dažnai atvykę į vaistinę įsigyja vaistų ne tik sau, bet ir kaimynams. Žmonės bendradarbiauja ir prašo pagalbos tų, kurie turi tinkamesnius automobilius ar tiesiog gyvena arčiau pagrindinių kelių. Šiomis dienomis pagalbos prireikia ypač dažnai.

  "Mūsų vaistinės mobiliojo telefono numeris yra viešas, todėl sulaukiame kur kas daugiau skambučių. Turime tokių nuolatinių klientų, kurie skambina pasikonsultuoti, o į vaistinę atsiunčia savo artimuosius", — pastebi vaistininkas. Taip pat pasitaiko atvejų, kai patys vaistininkai sėda į automobilį ir veža reikiamus preparatus klientams, kad nenutrūktų gydytojo paskirto vaisto vartojimas.

  Vis dėlto vaistininkas sako, kad sniegas klientams atnešė ne tik rūpesčių. Anot jo, žmonės dabar yra pozityviau nusiteikę, noriau padeda vienas kitam. "Panašu, kad ta šviesa, kuri atsirado pasnigus, buvo tai, ko mums visiems taip trūko", — pabrėžė vaistininkas.

  Tegai:
  pagalba, žiema

  Svarbiausios temos