00:51 2021 Vasario 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.2146
 • RUB89.4919
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Vyras prisipažino, kad jei ne šuo, jis nebūtų galėjęs paskambinti gydytojams

  VILNIUS, vasario 7— Sputnik. Amerikos Niu Džersio valstijos gyventojas iš prieglaudos paėmė šešerių metų vokiečių aviganį, kuris vėliau išgelbėjo jo gyvybę, pranešama "Fox 29" televizijos kanalo svetainėje.

  Vokiečių aviganis Sadie atsidūrė gyvūnų prieglaudoje, kai jos šeimininkas persikėlė gyventi kitur. Po kelių mėnesių šunį į savo namus parvežė vyras vardu Brajanas (Brian).

  Nors buvo minima, kad šuo ypač nervingai elgiasi šalia vyrų, Brajanas jautė ypatingą ryšį su Sadie. Jis įvertino jo intelektą ir atsidavimą, kurį įgyti nebuvo lengva.

  Praėjusią savaitę Brajanas patyrė insultą būdamas vienas namuose. Sadie akimirksniu puolė padėti. Jis laižė naujojo savininko veidą, kad jis nenualptų, ir padėjo jam pereiti kambarį, kad pasiektų mobilųjį telefoną.

  Vyras prisipažino, kad jei ne šuo, jis nebūtų galėjęs paskambinti gydytojams.

  Kol amerikietis atsigauna po incidento, Sadie prižiūri jo artimieji. Brajnas kasdien naudoja "FaceTime" programėlę, kad pabendrautų su šunimi.

  Anksčiau buvo pranešta, kad šunų lojimas kalnuose netoli Averso komunos Šveicarijoje padėjo išgelbėti po sniego lavina buvusius šeimininkus. Šunys patraukė netoliese buvusių turistų grupės dėmesį.

  Tegai:
  šuo

  Svarbiausios temos