15:15 2021 Vasario 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.2121
 • RUB90.6697
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1421)

  Tai reiškia, kad tokie žmonės, grįžę ar atvykę į šalį, privalo atlikti tyrimą COVID-19 ligai nustatyti, jei to nepadarė prieš atvykdami į Lietuvą, ir izoliuotis, kaip ir numatyta taisyklėse

  VILNIUS, vasario 8 — Sputnik. Keliautojams, kuriems koronavirusinė infekcija nebuvo patvirtinta atlikus laboratorinį tyrimą, tačiau turintiems serologinį antikūnų tyrimą, izoliacijos išimtys nėra taikomos, praneša Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC).

  Tai reiškia, kad tokie asmenys, grįžę ar atvykę į Lietuvą, privalo atlikti tyrimą COVID-19 ligai nustatyti, jei to nepadarė prieš atvykdami į Baltijos šalį, ir izoliuotis, kaip ir numatyta taisyklėse.

  Tuo tarpu nei testuotis, nei izoliuotis nereikia asmenims, turintiems gydymo įstaigos pažymą apie tai, kad žmogus persirgo COVID-19 liga ir diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu PGR tyrimo rezultatu, ne seniau nei prieš 90 dienų iki grįžimo / atvykimo į Lietuvą arba asmenims, turintiems gydymo įstaigos pažymą ar skiepijimų sertifikatą, nurodantį, kad asmuo buvo pilnai paskiepytas COVID-19 ligos vakcina pagal skiepijimo schemą. Šie dokumentai turi būti pateikiami su vertimu į lietuvių, anglų ar rusų kalbą.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1421)

  Dar šia tema

  Įvardytas veiksnys, susijęs su sunkia COVID-19 forma
  PSO ekspertas iš Rusijos Uhano turguje nustatė pandemijos pradžios sąlygas
  Savivaldybė: kvietimo skiepytis sulauks visi Vilniaus senjorai
  Tegai:
  keliautojai, koronavirusas, Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC)

  Svarbiausios temos