10:57 2021 Kovo 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.2048
 • RUB88.8857
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1463)

  Pažymima, kad keliautojai, kurie nebus atlikę testo COVID-19 nustatyti, iškart bus registruojami tokiam tyrimui, taip pat sugriežtintos anketos, skirtos keliautojams, duomenų tikrinimo procedūros

  VILNIUS, vasario 8 — Sputnik. Sveikatos apsaugos ministerijai (SAM) sugriežtinus COVID-19 plitimo valdymo priemones keliaujantiems, atvykstantiems ir grįžtantiems į Lietuvą, nuo pirmadienio oro, jūrų uostuose bus taikomos papildomos medicininės-karantininės kontrolės procedūros.

  Pažymima, kad keliautojai, kurie nebus atlikę testo COVID-19 nustatyti, iškart bus registruojami tokiam tyrimui, taip pat sugriežtintos anketos, skirtos keliautojams, duomenų tikrinimo procedūros. 

  "Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) atkreipia dėmesį, kad keliautojai turėtų būti pasiruošę šioms procedūroms, turėti visus reikalingus dokumentus. Tai leis užtikrinti, kad procesas vyktų sklandžiai, operatyviai ir tiek patiems keliautojams, tiek medicininę-karantininę kontrolę vykdysiantiems darbuotojams nekiltų nesklandumų", — teigiama pranešime.

  NVSC primena, kad visi keliautojai privalo užpildyti keliautojams skirtą anketą ir turėti užpildytos elektroninės anketos patvirtinimą (vadinamąjį QR kodą).

  Tuo pačiu su savimi keleiviai turi turėti dokumentus, kurie įrodytų, kad prieš atvykdami į Lietuvą (48 val. iki atvykimo) atlikto testą COVID-19 ligai nustatyti. Jei asmuo yra persirgęs šis su savimi oro ar jūrų uoste turėti gydymo įstaigos pažymą apie tai, kad jam COVID-19 liga buvo patvirtinta atlikus laboratorinį tyrimą ne seniau nei prieš 90 dienų iki grįžimo / atvykimo į Lietuvą.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1463)
  Tegai:
  Lietuva, koronavirusas, keliautojai

  Svarbiausios temos