05:47 2021 Kovo 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.1866
 • RUB88.7408
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Vasario 9-osios dienos horoskopas pataria Jaučiams užsiimti nekilnojamojo turto pirkimu ar pardavimu, Liūtams — daugiau dėmesio skirti savo artimiesiems, Mergelėms — atlikti bet kokias finansines operacijas, Svarstyklėms — skirti laiką aktyviam poilsiui

  Šiandien, vasario 9-ąją, prognozuojama diena, kai galima įsigyti priešų. Tai bus grynos ir skaidrios — tarsi krištolo — energetikos diena, kurią lengva sunaikinti net šiurkščiu gestu, garsiu žodžiu ir kreivu žvilgsniu.

  Šią dieną negalima įžeisti aplinkinių žmonių, išsakyti kritiškų pastabų ir rizikingų pokštų jų atžvilgiu: šiuo metu apmaudas žymiai padidės, todėl netyčia bus galima sau įgyti rimtų — o kartais ir mirtinų — priešų.

  Avinas (03.21-04.20)

  Šiandien nepageidautina atkreipti dėmesį į aplinkinių intrigas: palikite juos akis į akį su problemoms, kurios trukdo jiems gyventi pilnavertiškai, o jūs patys užtikrintai eikite į priekį.

  Jautis (04.21-05.21) 

  Šiandien numatoma palanki diena nekilnojamojo turto pirkimui ar pardavimui: pavyks rasti gerą variantą už patrauklią kainą, o prireikus lengvai atsikratyti savo seno būsto.

  Dvyniai (05.22-06.21)

  Šiandien bloga nuotaika gali neigiamai paveikti profesinę veiklą, todėl patariama pasistengti nekreipti dėmesio į žmones, kurie panorės ją sugadinti.

  Vėžys (06.22-07.22) 

  Šiandien apkalbos ir "draugystė" su vienais kolegomis prieš kitus — visada yra kategoriškas tabu, o šią dieną — ypač: intrigos gali pasibaigti visai ne taip, kaip norėtumėte.

  Liūtas (07.23-08.23)

  Šiandien žvaigždės primygtinai pataria, nepaisant užimtumo, kuo daugiau dėmesio skirti savo artimiesiems — ypač pagyvenusiems žmonėms, kuriems neturėtumėte gailėti laiko.

  Mergelė (08.24-09.22)

  Šiandiena bus palanki bet kokio lygio finansinėms operacijoms: šią dieną jos vyks ne tik sklandžiai, bet ir greitai atneš didelių dividendų.

  Svarstyklės (09.23-10.22) 

  Šiandien diena bus palanki poilsiui — jis leis sumažinti stresą, kurio spaudžiami jūs gyvenate pastaruoju metu, svarbiausia, kad poilsis būtų kuo aktyvesnis — galima, pavyzdžiui, užsiimti sportu.

  Skorpionas (10.23-11.21)

  Šiai dienai galima paskirti verslo derybas: supratimas, kurį parodys partneriai, leis pasiekti susitarimą bet kokiais, net ir labai sudėtingais klausimais.

  Šaulys (11.22-12.21) 

  Šiandien pasikliaudami artimaisiais — tėvais ir mylimu žmogumi — jausitės pasitikintys savimi ir sulauksite sėkmės tiek profesiniuose reikaluose, tiek santykiuose su priešiškai nusiteikusiais žmonėmis.

  Ožiaragis (12.22-01.20) 

  Dieną praleidus darbe, vakarą patartina skirti draugams: tokiu būdu jūs ne tik maloniai praleisite laiką prisimindami bendrą praeitį, bet ir pažvelgsite į pasaulį optimistiškiau.

  Vandenis (01.21-02.19)

  Šiandien konfliktai su aplinkiniais žmonėmis — tiek kolegomis, tiek draugais — gali rimtai sugadinti jūsų nuotaiką, o tai paveiks ir gyvenimo kokybę, ir jūsų sveikatą, todėl patartina vengti bet kokių konfliktų.

  Žuvys (02.20-03.20)

  Šiandien būtina kuo labiau atsiriboti nuo negatyvo ir sutelkti dėmesį į pozityvą. Į vengtinus dalykus įeina ir televizijos bei interneto naujienos, taip pat pokalbiai su negatyviai nusiteikusiais žmonėmis.

  Tegai:
  horoskopas

  Svarbiausios temos