20:35 2021 Kovo 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.1938
 • RUB88.8807
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Pranešama, kad du keleiviai pateikė Albanijos piliečių — 35-erių moters ir nepilnamečio — pasus. Pasieniečiams dėl šių keliautojų kilo įtarimų

  VILNIUS, vasario 9 — Sputnik. Vilniaus oro uoste pasieniečiai sulaikė į Minską besirengiančius skristi du Albanijos piliečius su tariamai suklastotais Čekijos pasais, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

  Pažymima, kad pirmadienio vakarą Vilniaus oro uoste pasieniečiai tikrino reisu į Minską ketinusių vykti asmenų dokumentus.

  Pranešama, kad du keleiviai pateikė Albanijos piliečių — 35-erių moters ir nepilnamečio — pasus. Pasieniečiams dėl šių keliautojų kilo įtarimų.

  Tuo pačiu, daiktų apžiūros metu jų rankiniame bagaže rasti, įtariama, suklastoti Čekijos pasai, išduoti kitų asmenų vardais su šių užsieniečių nuotraukomis.

  VSAT pareigūnai Albanus sulaikė ir pristatė į Vilniaus oro uosto užkardos patalpas. Dėl dokumento suklastojimo ar disponavimo suklastotu dokumentu pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tai gresia areštas arba laisvės atėmimas iki 4 metų.

  Tegai:
  Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT), Čekija, Vilniaus oro uostas

  Svarbiausios temos