04:35 2021 Balandžio 16
Tiesioginis eteris
 • USD1.1970
 • RUB92.2336
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Liūtams patariama per daug neišlaidauti, Mergelėms šią dieną rekomenduojama nesivelti į konfliktus, Šauliams derėtų būti atsargesniems užsiimant sportine veikla

  Rytoj būsite kupini ambicingų siekių. Nenustebkite, jei kas nors iš jūsų pažįstamų norės rytoj peršokti per galvas, pasiekti proveržį kokioje nors srityje. Tokia diena. Žmonės, turintys didelį gyvenimo tikslą, rytoj dėl jo ypač stengsis, manydami, kad visos priemonės yra tinkamos jam pasiekti. Likusieji paprasčiausiai patirs padidėjusį savirealizacijos ir kitų pripažinimo poreikį. Jei norėtumėte gauti kieno nors pagalbą, lengviausia tai padaryti rytoj: žmonės mielai pajus savo svarbą, atlikdami patarėjo ar globėjo vaidmenį.

  Avinas (03.21-04.20) Dabar jūs negalite perkelti savo atsakomybės ant kitų pečių, nes galų gale turėsite už viską atsakyti patys. Jei turite skolų, pabandykite jas kuo greičiau sumokėti.

  Jautis (04.21-05.21) Nesiimkite naujų dalykų, verčiau pabandykite užbaigti senus. Susilaikykite nuo sprendimų dėl turto pardavimo ir pirkimo, ypač banko paskolų ėmimo. Stenkitės nepasikliauti intuicija, pasitelkite logiką ir analitinį mąstymą.

  Dvyniai (05.22-06.21) Šiandien galite priimti lemtingus sprendimus. Tai puikus laikas išspręsti bet kokias problemas per draugišką palaikymą ir verslo pažintis. Jums bus suteikta prieiga prie reikalingos informacijos.

  Vėžys (06.22-07.22) Atidėkite sunkius dalykus. Neduokite jokių pažadų, jei įmanoma. Tai geras laikas bendrauti su senais draugais. Finansų sektoriuje patartina laikytis protingo taupymo principų.

  Liūtas (07.23-08.23) Darbe didesnių pokyčių nenumatoma. Kuo daugiau susitikimų ir bendravimo šiame etape, tuo lengviau viskas klostysis. Geriausia nesipuikuoti asmenine patirtimi. Neskubėkite išleisti pinigų ir gerai pagalvokite prieš ką nors pirkdami.

  Mergelė (08.24-09.22) Šiuo metu padidės jūsų intelektiniai gebėjimai ir potraukis žinioms. Studentai per trumpą laiką galės įsisavinti didelį informacijos kiekį. Visi teisiniai klausimai bus sėkmingai išspręsti. Šiandien nesivelkite į ginčus ir konfliktus, kurie nėra tiesiogiai susiję su jumis. 

  Svarstyklės (09.23-10.22) Yra daug dalykų, kuriuos reikia padaryti, ir jūs galite susitvarkyti beveik su visais. Jei neseniai pajutote nepasitenkinimą darbu ar savo padėtimi, prasminga būti aktyviam ir ieškoti geresnių variantų — čia lydės sėkmė.

  Skorpionas (10.23-11.21) Ši diena bus kupina įvairių pagundų, ir jūs turite aiškiai suprasti, ką galite sau leisti ir kur pasakyti "ne". Patartina atsisakyti bendrauti su žmonėmis, kurie jums ne itin patinka.

  Šaulys (11.22-12.21) Būtina atidžiai stebėti vykstančius įvykius ir reaguoti keičiantis situacijai. Prisitaikykite prie kruopštaus darbo ir bendravimo "versle". Jūs neturėtumėte užsiimti veikla, kuri gali būti pavojinga. Tai nėra pats tinkamiausias laikas mažiems, o galbūt ir dideliems remonto darbams namuose.

  Ožiaragis (12.22-01.20) Dabar jumyse gali pabusti užsispyrimas, todėl šiuo metu kartais gali kilti konfliktai. Žvaigždės pataria suvaldyti savo ambicijas ir būti kantresniems. Dienos pabaigoje neturėtumėte užvesti svarbų pokalbį su šeimos nariais, ypač su vyresniaisiais.

  Vandenis (01.21-02.19) Planuodami šią dieną, pirmenybę teikite veiklai, leidžiančiai greitai pasiekti rezultatų. Priimti finansiniai sprendimai gali padėti pasiekti užsibrėžtų tikslų. Jei nesutarėte su senu draugu ar šeimos nariu, atėjo laikas imtis veiksmų susitaikyti. 

  Žuvys (02.20-03.20) Planuodami šią dieną, pirmenybę teikite veiklai, leidžiančiai greitai matyti rezultatus. Priimti finansiniai sprendimai gali padėti pasiekti šioje srityje užsibrėžtų tikslų. Jei nesutarėte su senu draugu ar šeimos nariu, atėjo laikas imtis veiksmų susitaikyti.

  Tegai:
  horoskopas

  Svarbiausios temos